Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Začalo finální hlasování v 5. ročníku ankety Křišťálová Lupa 2010

Finální hlasování, které rozhodne o vítězích pátého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2010, bylo spuštěno. Internetová veřejnost i odborná porota bude moci celý měsíc dávat hlasy svým oblíbeným projektům a službám na českém Internetu. Deset hlasujících navíc obdrží lákavé ceny od partnerů ankety, mezi nimi například mobilní telefon nebo navigaci.

21. 9. 2010
Logo KL 2010

Až do neděle 24. října 2010 bude probíhat finální hlasování v anketě Křišťálová Lupa 2010 – Cena českého Internetu. Hlasy svým favoritům může široká veřejnost dávat prostřednictvím online formuláře na stránce http://kristalova.lupa.cz/2010/hla­sovani/ a zařadit se tím do slosování o zajímavé ceny od partnerů ankety. Mezi hlavní lákadla patří mobilní telefon Nokia N8 nebo navigace Garmin Nuvi 255. Anketu pořádá zpravodajský server Lupa.cz ve spolupráci se společností Nokia Česká republika.

Nominační fáze ankety se zúčastnilo více než 26 tisíc uživatelů. Do hlavního hlasování postoupilo v každé kategorii pět až deset nominovaných projektů a služeb, resp. osobností vybraných expertním panelem na základě nominací veřejnosti a odborné poroty. Expertní panel byl složený z odborných novinářů, publicistů a blogem.

„Zapojení odborníků v podobě expertního panelu umožňuje rozumně vyvážit popularitu projektů u široké veřejnosti společně s inovativním potenciálem nových originálních projektů. Samozřejmě, každý člověk má na ideální složení favoritů jiný názor, věřím však, že to nejdůležitější nominace ankety postihují,“ komentuje Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info a dodává: “Již teď připravujeme slavnostní vyhlášení výsledků, které by se mělo stát jednou z nejzajímavějších a nejzábavnějších událostí letošního podzimu.“

Veřejnost bude rozhodovat o pořadí v osmi kategoriích, odborná porota, složená z 85 významných osobností z řad internetových odborníků, podnikatelů a zástupců médií, rozhodne o finálním pořadí ve třech hlavních kategoriích: Osobnost roku, Anticena a Projekt roku.

Podrobnosti o pravidlech hlasování jsou k dispozici na stránkách ankety. Přehled finalistů najdete také v článku na serveru Lupa.cz s názvem Vybírejte z nominovaných v Křišťálové Lupě 2010.

KL 2010 expertni panel Foto KL2010 expertni panel

Setkání expertního panelu

Přehled nominací v jednotlivých kategoriích:

Nominace KL verejnost

Přehled nominací určených pro hlasování odborné poroty:

Nominace KL porota

Již nyní je spuštěn registrační formulář na konferenci Czech Internet Forum 2010, která je s projektem Křišťálová Lupa neodlučně spojena. Uskuteční se 11. listopadu 2010 v Konferenčním centru CITY a bude zaměřena na aktuální dění a novinky v českém internetovém prostředí. Výsledky ankety budou zveřejněny na slavnostním večeru o dva týdny později, tedy ve čtvrtek 25. listopadu 2010 v Divadle Archa.

Projekt Křišťálová Lupa 2010 pořádá server Lupa.cz ve spolupráci s generálním partnerem společností Nokia Česká republika. Partnerem je společnost ACTIVE 24 a hlavním mediálním partnerem je týdeník Marketing & Media. Mediálně projekt podporují AdActive, Aktuálně.cz, Blesk.cz, Centrum.cz, ČeskéNoviny.cz, ČRo 1 – Radiožurnál, ČT24, Dáma.cz, Deník.cz, E15.cz, eStránky.cz, Heureka.cz, iDNES.cz, Miton.cz, Novinky.cz, Proměňse.cz, Reflex, Seznam.cz a Živě.cz.

loga partneru KL2010

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR Specialist
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O anketě Křišťálová Lupa

(www.kristalova-lupa.cz)

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu je pravidelným hlasováním veřejnosti a odborné poroty, v němž se vybírají a oceňují nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu. Již pátý ročník ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz za podpory společnosti Nokia Česká republika. Společně s anketou je pořádána pravidelná odborná konference Czech Internet Forum, mapující aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Loňský ročník ankety se bezesporu zařadil mezi nejzajímavější události českého Internetu v roce 2009. Finálního hlasování vzbudilo silný ohlas, když se do něj zapojilo více než 82 tisíc hlasujících.

O serveru Lupa.cz

(www.lupa.cz)

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.