Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz má nového šéfredaktora

Novým šéfredaktorem odborného serveru o českém Internetu Lupa.cz se stal Aleš Miklík.

3. 1. 2005

Odborný server Lupa.cz má od ledna nového šéfredaktora. Aleš Miklík v této funkci nahrazuje Marka Antoše, který tuto funkci zastával sedm let a který je zakladatelem serveru.

Aleš Miklík je absolventem Fakulty informatiky Masarykovy Univerzity a dokončuje studium žurnalistiky na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Působil jako programátor v softwarové firmě Logica, přispíval do týdeníku Computerworld, Lidových novin a specializovaných internetových serverů. Před nástupem na pozici šéfredaktora byl editorem serveru Lupa.cz.

Marek Antoš zůstává nadále jednatelem firmy Internet Info, s.r.o., jež server Lupa.cz provozuje.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, Product Manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123,110, fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Lupa.cz
Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.