Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Mobile Internet Forum 2009 odhalí reklamní potenciál mobilní komunikace

Jak pokračuje sbližování mobilní a datové komunikace? Je mobilní marketing účinným a využívaným nástrojem? Jaké reklamní aktivity mohou čeští zákazníci očekávat a budou na ně reagovat? Tato a další témata budou obsahem odborné konference Mobile Internet Forum 2009 pořádané serverem Lupa.cz za podpory společností Seznam.cz a Vodafone.

18. 8. 2009

Ve čtvrtek 8. října 2009 se od 9 hodin v Konferenčním centru City v Praze uskuteční druhý ročník odborné konference Mobile Internet Forum, který by měl přispět ke zmapování více než ročních zkušeností poskytovatelů mobilního obsahu na českém internetovém trhu. Neméně významnou částí akce bude i možnost setkání odborníků s širší veřejností ze všech souvisejících oborů, umožňující výměnu zkušeností, názorů a námětů pro další vývoj v této oblasti.

Jaké jsou možnosti technologického rozvoje v oblasti služeb poskytovaných v mobilu? Které služby v budoucnu ovlivní vývoj mobilního Internetu? Jaký přístup k distribuci mobilního obsahu bude nakonec úspěšnější – AppleStore, Nokia Ovi anebo portály operátorů? Jaké jsou výsledky půlroční kampaně společnosti Vodafone propagující Internet v mobilu zdarma? A existují vůbec účinné metody měření takové reklamy? O své zkušenosti se podělí poskytovatelé mobilního obsahu i telekomunikačních služeb.

Vybíráme z programu, jehož aktuální podobu můžete sledovat na stránkách konference:
  • Mobilní marketing v českém podání
  • Jak se platí přes mobil
  • iPhone aneb existuje mobilní Internet?
  • Válka mobilních světů – aréna
  • Co dnes umí Android?

Program akce je po loňském úspěchu prodloužen do celodenní podoby a dále obohacen o paralelně probíhající workshopy. Ty budou zaměřeny konkrétněji a praktičtěji než hlavní, převážně přednáškový proud. Věříme proto, že konference nabídne příležitost k širší diskusi a hlubšímu pohledu do celého tématu," upřesňuje Aleš Miklík, vedoucí redakcí společnosti Internet Info, a dodává "Díky účasti partnerů a všech klíčových společností z oboru budou na konferenci exkluzivně zveřejněny zajímavé zkušenosti a fakta z reálných aplikací.

Zájemci o účast z řad široké veřejnosti se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na adrese http://konference.lupa.cz/re­gistrace/.MIF_08_1


Server Lupa.cz pravidelně pořádá také další celodenní odbornou konferenci Czech Internet Forum, a to v rámci ankety Křišťálová Lupa, jejíž nominační fáze je nyní v plném proudu. Toto každoroční podzimní setkání vždy bilancuje dění na českém Internetu za uplynulý rok.

Konferenci Mobile Internet Forum 2009 pořádá server Lupa.cz. Generálními partnery jsou společnosti Seznam.cz a Vodafone. Mediálními partnery jsou zpravodajský portál iDNES.cz a časopisy Marketing & Media, Mobility a server Mobilmania.cz

MIF_08_2
Generální partneřiseznam   
vodafone


Mediální partneřiidnes   
mam   
mobility   
mobil maniaPro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., M. Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. : 277 004 630 fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Lupa.cz

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.