Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Mobile Internet Forum 2010: svět mobilního Internetu na jednom místě

Mobilní Internet přestal být hračkou „geeků“ a stále častěji jej využívá i nejširší veřejnost. Jak tento vývoj proměňuje sítě a služby operátorů? Funguje už mobilní reklama a jaká je její budoucnost? Na vše odpoví konference Mobile Internet Forum 2010, na které si zájemci budou moci nejnovější technologie "osahat" vlastníma rukama.

23. 9. 2010
logo MIF 2010

Již třetí ročník odborné konference Mobile Internet Forum 2010 nechce být jenom další suchou konferenční akcí bez praktického rozměru. Osou konference samozřejmě zůstává prezentace aktuálních a atraktivních dat a informací z oblasti mobilního připojení a aplikací pro chytré koncové přístroje. Účastníci si však budou moci také v Showroomu osahat a prohlédnout poslední novinky z dílen tahounů oboru – společností Nokia, Seznam, či Microsoft. Konferenci pořádá server Lupa.cz a sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci s generálním partnerem, společností Seznam.cz.

Během programu se dostane na všechny klíčové obory mobilního Internetu: datovou komunikaci, obsah pro mobilní použití, mobilní marketing a reklamu, telefony a vývoj aplikací. Důraz je v letošním roce kladen na „chytré“ telefony v roli platforem (Android, Apple, Nokia, Windows Phone) pro vývoj, použití a prodej mobilních aplikací, dále otázky mobilní reklamy, mobilních plateb a tvorby mobilního obsahu.

Konference Mobile Internet Forum 2010 proběhne ve středu 13. října 2010 od 9:00 hodin v Konferenčním centru City v Praze. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na stránkách akce.

Díky účasti partnerů a všech klíčových společností z oboru budou na konferenci exkluzivně zveřejněny zajímavé zkušenosti a fakta z reálných aplikací. Mezi vystupujícími nebudou chybět známé a vedoucí osobnosti oboru: Patrick Zandl (Lupa.cz), Petr Koubský (TUESDAY Business Network), Ivan Mikula (Seznam.cz), Marián Nič (Crazy Tomato), Igor Šmerda (Nokia), a mnoho dalších.

Vybíráme z témat konference:

  • Auditované měření mobilních služeb
  • Novinky v mobilních mikroplatbách
  • Rok 2010 jako „Rok 3G“ a novinky u operátorů
  • Problém přetížení sítí a možné reakce operátorů
  • Location-based (LBS) aplikace
  • Tvorba a distribuce mobilních aplikací

Workshopy:

  • Tvorba widgetů
  • Mobilní marketing v praxi
  • Vývoj mobilní verze webu

Aktuální program najdete na stránkách konference. Mezi přednášejícími a panelisty se představí experti na danou problematiku, zástupci mobilních operátorů a internetových portálů, ale i odborníci na nové technologie či zástupci mediálních agentur.

Generálním partnerem konference Mobile Internet Forum 2010 je společnost Seznam.cz, partnery jsou společnosti Nokia, Nokia Siemens Networks, O2 Media a T-Mobile. Hlavním mediálním partnerem je týdeník Strategie, mediálními partnery jsou iDNES.cz, Euro, Euro24 a Patria Online.

loga partneru MIF 2010

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR Specialist
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Lupa.cz

(www.lupa.cz)

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.