Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Osobnosti českého Internetu se budou setkávat v „NetClubu“

Cyklus pravidelných moderovaných setkání se zajímavými osobnostmi českého Internetu – to je nový projekt serveru Lupa.cz pod názvem NetClub. Hostem prvního setkání bude Miloš Petana, generální ředitel společnosti Global Inspiration, provozovatele projektu Stream.cz, který zvítězil v hlavní kategorii ankety Křišťálová Lupa 2007.

4. 2. 2008
NetClub - logo

Exkluzivní série moderovaných setkání pod značkou NetClub představí v roce 2008 deset zajímavých rozhovorů se známými osobnostmi českého internetového dění. Jednotlivá setkání projektu NetClub bude moderovat zkušený publicista a novinář Miloš Čermák. Pořadatelem NetClubu je server Lupa.cz, který tak prohlubuje svoji roli nezávislého iniciátora a zprostředkovatele diskuzí na českém Internetu.

Nový formát má podobu dopoledních setkání v úzkém kruhu odborníků nad konkrétní problematikou. Hlavním přínosem tak bude pravidelný kontakt mezi lidmi z oboru, kteří získají příležitost pro diskuzi nad aktuálními tématy či problémy.

Myšlenka na vytvoření nové platformy, kde se budou moci lidé z oboru setkávat, byla pro nás přirozeným vyústěním našich dosavadních aktivit. NetClub bude komornějším protipólem velkých edukativních konferencí, které pořádáme především pro širší odbornou veřejnost. Svojí uzavřeností a časovým rozsahem umožní hlouběji probrat některá zajímavá témata, na která není na konferencích dostatek prostoru, upřesňuje Aleš Miklík, šéfredaktor serveru Lupa.cz.

První osobností, která do NetClubu zavítá, bude Miloš Petana, generální ředitel společnosti Global Inspiration, provozující server Stream.cz. Tento projekt, spojující internetový a televizní svět do podoby video hostingové služby, se v loňském roce stal podle hodnocení odborné poroty Projektem roku v anketě Křišťálová Lupa 2007 – Cena českého Internetu. Hlavním tématem diskuse tedy bude video na Internetu – fenomén, který v současné době hýbe globálním i českým internetovým prostředím.

Aktuální informace a zajímavosti o programu a průběhu jednotlivých setkání budou k dispozici na stránkách projektu (http://net-club.lupa.cz/). Na stejném místě pak poběží také redakční blog projektu NetClub. Zájemci o účast z řad odborné veřejnosti mají možnost využít registračního formuláře http://net-club.lupa.cz/registrace/.

Generálním partnerem projektu NetClub je společnost Seznam. Hlavním partnerem je společnost T-Mobile Czech Republic a partnerem společnost Mediaedge:cia. Hlavním mediálním partnerem je týdeník Strategie.

Seznam - logo T-Mobile Mediaedge - logo logo Strategie

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Lupa.cz

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.