Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Finanční server Měšec.cz spustil sekci o akciových trzích

Finanční server Měšec.cz nabízí další obohacení svého zpravodajského obsahu, tentokrát z oblasti investování do akcií, dluhopisů a podílových fondů. Nově spuštěná sekce Akcie doplňuje a zároveň pomyslně uzavírá řadu novinek, které server Měšec.cz připravil pro své čtenáře během roku 2006.

15. 11. 2006

Po lednovém spuštění firemního finančního servisu a červnovém kompletním redesignu celého webu připravil finanční server Měšec.cz pro své čtenáře další obsahovou novinku. Jde o specializovanou sekci Akcie (http://akcie.mesec.cz/), v níž jsou k dispozici nejčerstvější informace ze světa cenných papírů.

Nová sekce o akciovém trhu přináší aktuální kurzy a indexy jednotlivých titulů z obou segmentů Burzy cenných papírů Praha (SPAD a KOBOS) a RM-Systému. Nechybějí ani kurzy podílových fondů, informace o jejich výkonnosti nebo aktuální ceny obchodovaných dluhopisů. Čtenáři si navíc budou moci v kompletních přehledech z jednoho místa srovnat parametry obchodování jednotlivých on-line brokerů nebo si vyměnit své zkušeností s investováním ve čtenářských diskuzích.

Velkou devizou a zároveň lákadlem nové sekce je služba Moje portfolio, díky níž si mohou čtenáři vytvořit vlastní výběr cenných papírů, jejichž vývoj chtějí sledovat. Ušetří tak spoustu energie při vyhledávání konkrétních informací a samozřejmě také spoustu času.

Screenshot - Akcie

Současně se spuštěním modulu o akciích představí server Měšec.cz svůj vlastní investiční index – MPF, který ukazuje vývoj hodnoty českých podílových fondů. Právě skutečnost, že je sestaven z pěti největších českých akciových fondů, pěti největších dluhopisových fondů a čtyř fondů peněžního trhu, z něj dělá jedinečný ukazatel, který vyplňuje mezeru na „indexovém trhu“.

„Naším velkým přáním je, aby naši čtenáři začali tento nástroj pravidelně využívat, aby se pro ně stal každodenním zdrojem informací, který jim pomůže v orientaci na investičních trzích,“ komentuje obsahovou novinku šéfredaktor serveru Měšec.cz Petr Zámečník.

Čtenářskou atraktivitu nové sekce zvyšuje přehledné uspořádání titulní strany, množství grafů, které čtenářům nabízejí nepřeberné možnosti časového zobrazení, a v neposlední řadě investiční zpravodajství přímo od renomovaných obchodníků s cennými papíry.

Aktuální data o vývoji akcií, podílových fondů a dluhopisů pro finanční server Měšec.cz dodávají společnosti RM-Systém, Atlantik FT a server iFondy.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví téměř 190 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
(www.iinfo.cz)
Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.