Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Která banka má nejlepší reklamu?

Praha, 8. února – Finanční server Měšec.cz spustil už třetí ročník hlasování o nejlepší finanční reklamu roku. Veřejnost a odborná porota mohou opět vybírat ty nejlepší ze spotů s finanční tématikou, které se v loňském roce objevily na televizních obrazovkách.

8. 2. 2005
Finanční reklama 2004 - logo

Finanční server Měšec.cz (http://www.mesec.cz/) pořádá již třetí ročník soutěže Nejlepší finanční reklama roku 2004. Od 8. února do 28. února 2005 bude moci internetová veřejnost hlasovat o nejzdařilejším reklamním spotu propagujícím služby tuzemských finančních institucí. Pro hlasování jsou vyhrazeny stránky soutěže http://reklamy.mesec.cz/.

Vedle čtenářů bude probíhat paralelní hodnocení odborné poroty, ve které se sešli mimo jiné novináři zabývající se tématikou osobních financí, pracovníci mediálních agentur nebo designéři (viz přiložený seznam). Výsledky v obou kategoriích budou vyhlášeny 7. března 2005.

Každá finanční instituce měla možnost do soutěže nominovat jeden spot, jehož byla zadavatelem a jenž se během loňského roku objevil na českých televizních obrazovkách.

Vylosovaní výherci z řad hlasujících čtenářů získají atraktivní ceny od pořadatele a partnerů soutěže – například stolní DVD přehrávač, mikrovlnku nebo předplatné odborných časopisů.

Hlavním partnerem soutěže je internetový obchod s výpočetní technikou Computer.cz, hlavním mediálním partnerem pak týdeník Strategie. Partnery soutěže jsou internetový obchod Obchodní dům.cz, ekonomický týdeník Profit, měsíčník Osobní finance, internetový portál Atlas.cz a společnost TNS A-Connect, která se zabývá nezávislým monitoringem reklamních aktivit v médiích.

Letos mezi kandidáty na nejlepší finanční spot roku najdeme několik žhavých kandidátů a vybírat tedy nebude nijak snadné. Věřím, že soutěž našim čtenářům opět nabídne dobrou příležitost k zábavě a odlehčenému pohledu na svět financí, připojuje svůj komentář Petr Zámečník, šéfredaktor finančního serveru Měšec.cz.

Členové odborné poroty:

Petr Bým, redaktor týdeníku Profit
Pavel Daniel, redaktor týdeníku Strategie
Jan Fahoun, Head of SMG IP Prague
Andrea Janigová, Senior New Media Planner OMD Czech
Petr Kálal, Product Manager ARBOmedia
Jiří Lahvička, Service Manager Atlas.cz
Eva Moniová, vedoucí přílohy Lidových novin Více peněz
Petr Nešpůrek, Senior Media Planner MEC Digital CR
Kateřina Peterková, Executive Director PeckaDesign, s.r.o.
Tomáš Prouza, náměstek ministra financí
Ján Simkanič, Product Manager Internet Info
Olga Skalková, redaktorka Hospodářských novin
Tomáš Skřivánek, vedoucí EURO OnLine
Barbora Solperová, grafické studio Titty
Jan Suda, Online Media Director Universal McCann
Jakub Svoboda, redaktor deníku Právo
Radek Šalanda, redaktor Hospodářských novin
Marek Telička, šéfredaktor měsíčníku Osobní finance
Petr Zámečník, šéfredaktor finančního serveru Měšec.cz

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, product manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.