Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Finanční server Měšec.cz spustil online poradnu pro sociální dávky

Finanční server Měšec.cz zprovoznil novou online sociální poradnu, kde nyní čtenáři mohou pokládat své dotazy týkající se vyplácení sociálních dávek. Na jejich dotazy bude bezplatně odpovídat poradkyně Jana Davidová s více jak 15letými zkušenostmi v oblasti sociální podpory, a to do 16. června 2013.

6. 6. 2013

Vyznat se v široké oblasti sociálních dávek může být někdy poměrně dost složité. Pro snadnou orientaci v této problematice připravil server Měšec.cz pro své čtenáře bezplatnou online sociální poradnu, kam se mohou obracet se svými dotazy ohledně vyplácení dávek státní podpory, dávek hmotné nouze, podpory v nezaměstnanosti nebo dávek nemocenského pojištění atp.

Na dotazy čtenářů je připravena odpovídat poradkyně Jana Davidová, která vystudovala sociálně-právní akademii v Ostravě, a poté navázala bakalářským studiem v oblasti sociální práce. Jana má za sebou více jak 15 let praxe a v současné době pracuje jako sociální pracovnice na Úřadu práce v oddělení nepojistných sociálních dávek.

„Do redakce nám poměrně často chodí dotazy týkající se sociální podpory. Bohužel není v našich silách na všechny odpovědět, jelikož se v některých případech jedná o poměrně komplikované situace. Proto jsme našim čtenářům vyšli vstříc a připravili pro ně bezplatnou online poradnu, kde mohou položit své dotazy a získat na ně odpověď odborníka, který se této problematice dlouhodobě věnuje“, dodává Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz


Měšec.cz: Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.