Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Daňový a sociální servis serveru Měšec.cz doplňují podrobné kalkulačky

Stejně jako každoročně i letos přináší finanční server Měšec.cz svým čtenářům kompletní servis potřebný pro odbavení jejich daňové povinnosti za rok 2008. Kromě Průvodce daňovým a sociálním systémem na stránce dane.mesec.cz připravil sadu unikátních kalkulaček, určených jak pro zaměstnance, tak pro OSVČ.

15. 1. 2009

Orientovat se v aktuálních změnách v oblasti daní a státního sociálního systému nemusí být pro každého jednoduché. Proto finanční server Měšec.cz pro své čtenáře připravil podrobný speciál v podobě Průvodce daňovým a sociálním systémem (http://dane.mesec.cz).

Obsahem speciálu jsou aktuální a kompletní informace z daňové oblasti. Čtenáři zde jednoduše zjistí také to, kolik musejí odvádět na sociálním a zdravotním pojištění, nebo naopak, na jaké dávky státní sociální podpory a v jaké výši mají nárok. Zajímavým doplněním je přehled práv a limitů pro placení regulačních poplatků ve zdravotnictví, upřesňuje informační servis Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Stěžejním prvkem této sekce jsou unikátní kalkulačky. Pouze na serveru Měšec.cz jsou k dispozici takto podrobné daňové kalkulačky pro zaměstnance i pro podnikatele, resp. osoby samostatně výdělečně činné. Tyto nástroje pomohou čtenářům jednoduše spočítat daňovou povinnost za rok 2008 a zároveň povinnost pro platbu sociálního a zdravotního pojištění.

Začínající podnikatele potěší možnost využít daňovou kalkulačku „nanečisto“ pro získání orientačního výpočtu placení záloh na daň z příjmů, sociálního a zdravotního pojištění. Stačí pouze vyplnit předpokládaný příjem a podnikatel obratem získá představu, jakou rezervu si musí vytvořit pro bezproblémové podání daňového přiznání v následujícím roce.

Kromě těchto unikátních daňových kalkulaček mohou čtenáři serveru Měšec.cz využít širokou paletu dalších nástrojů. Mezi nejoblíbenější patří již tradičně kalkulačka čisté mzdy v roce 2009. Velký zájem pravidelně zaznamenává také formulář pro Interaktivní daňové přiznání, který stačí pouze vyplnit, vytisknout a odeslat finančnímu úřadu.

V posledním lednovém týdnu proběhne na stránkách serveru Měšec.cz online daňová poradna, kam budou moci čtenáři zasílat své dotazy odbornici na oblast daní, sociálního a zdravotního pojištění a sociální politiky státu, nezávislé konzultantce Mgr. Ing. Romaně Juříčkové.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110, fax 244 003 220, mobil 602 285 817
E-mail: sebelova@iinfo.cz; /

O serveru Měšec.cz

(www.mesec.cz)

Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, jež nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.