Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Kompletní daňový servis na finančním serveru Měšec.cz

Kompletní daňové poradenství pro přiznání daně z příjmu za rok 2006 včetně podrobné daňové kalkulačky a interaktivních daňových formulářů nabízí svým čtenářům finanční server Měšec.cz. Interaktivní daňové řešení poskytla exkluzivně serveru Měšec.cz společnost Software602.

19. 2. 2007
Daňové formuláře

Finanční server Měšec.cz poskytuje svým čtenářům plný informační servis týkající se daňového přiznání za rok 2006. Kromě tradičních článků shrnujících vyplnění daňových formulářů krok za krokem či Poradny, v níž daňoví experti zodpovídají konkrétní dotazy čtenářů, připravil letos server Měšec.cz několik užitečných novinek.

Již více než dva týdny mohou návštěvníci serveru Měšec.cz využívat podrobnou daňovou kalkulačku. Tento nástroj jim po zadání konkrétních údajů o výši příjmu či odvedených zálohách pojistného vypočítá přesnou výši daňové povinnosti. Druhá kalkulačka potom vyčíslí stejnou povinnost v rámci společného zdanění manželů. Daňové kalkulačky, které usnadňují a zrychlují administrativu kolem výpočtu daně, se ihned po svém zveřejnění setkaly s mimořádně pozitivním ohlasem čtenářů.

Ještě větší úsporu času však představují interaktivní formuláře daňového přiznání, které jsou ke stažení přímo na stránkách serveru Měšec.cz. Stačí jen formuláře v počítači vyplnit (provázané položky se doplňují samy automaticky), vytisknout a odeslat finančnímu úřadu. Daňové formuláře jsou poskytovány v exkluzivní spolupráci se společností Software602, tradičním českým dodavatelem programového vybavení.

„Daně jsou jedním z nejsledovanějších témat, kterým se v průběhu roku věnujeme. Proto se vždy snažíme poskytnout našim čtenářům širokou základnu informací, potřebných k vyplnění daňového přiznání. Daňové kalkulačky a interaktivní formuláře jsou přesně těmi nástroji, které by mohly mnoha čtenářům odstranit jejich fobii z formulářů daňového přiznání,“ komentuje novinky Petr Zámečník, šéfredaktor finančního serveru Měšec.cz.

„Software602 disponuje skvělou technologií pro práci s elektronickými formuláři, která nachází stále širší uplatnění v řadě firem a organizací. Ale nezapomínáme ani na běžné uživatele a jsme rádi, že můžeme, ve spolupráci se serverem Měšec.cz, vyjít vstříc všem, kteří sami vyplňují a podávají daňové přiznání z příjmu za rok 2006. Věřím, že díky našemu formuláři, znalostem a zkušenostem poradců serveru Měšec.cz bude vyplnění formuláře pro každého příjemnou zkušeností,“ dodává Pavel Nemrava, obchodní ředitel Software602 a.s.

Daňová kalkulačka je k dispozici na stránkách serveru Měšec.cz http://www.mesec.cz/danova-kalkulacka/, kalkulačka pro společné zdanění manželů potom na http://www.mesec.cz/danova-kalkulacka/manzele/.

Interaktivní daňové formuláře lze stáhnout na adrese http://www.mesec.cz/texty/interaktivni-danova-priznani/.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví téměř 180 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
(www.iinfo.cz)
Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.