Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Finále velké soutěže serveru Měšec

Praha, 15. dubna 2002 - ve čtvrtek 4. dubna 2002 se v restauraci Charleston konal slavnostní večer serveru Měšec. Ve finále soutěže Křižovatek se zde utkalo šest soutěžících o více než stodvacetitisícové ceny.

15. 4. 2002

Od 1. do 21. března tohoto roku měli návštěvníci serveru Měšec možnost vyhrát hodnotné ceny ve znalostní soutěži serveru Měšec.

Každý den byla na serveru Měšec zveřejněna jedna soutěžní otázka z oblasti financí, bankovnictví a Internetu. Ze správných odpovědí byli vylosováni vždy dva výherci denních cen. Ceny pro 42 výherců věnovali Bioscop, ING, Staropramen a Internet Info.

Dále mohli hráči získat dalších 23 zajímavých cen. Do závěrečného losování byli zahrnuti všichni účastníci soutěže, kteří správně odpověděli alespoň na jednu soutěžní otázku. Věcné ceny do druhé části soutěže věnovali Staropramen, Exchange, Bioscop a e-biz.

„Jak se vyjádřili nejen naši čtenáři a samotní soutěžící, byla soutěž, a také samotný finálový večer, pěkným zpestřením všedních pracovních dnů. Návštěvníci serveru se mohli přiučit novým věcem a získat tak důležité informace o financích, bankovnictví a Internetu. O úspěchu soutěže svědčí i to, že během tří týdnů soutěžilo téměr 1600 uživatelů, každý z nich odpověl v průměru zhruba na 6 otázek“, říká Danuše Pecharová, marketing manager Internet Info, s. r. o.

Šest vylosovaných účastníků se nakonec utkalo v závěrečném finále v příjemném prostředí restaurace Charleston. Během tří kol byly otestovány jejich vědomosti z oblasti financí a Internetu. Soutěžícím vypomáhali radou také poradci z řad známých osobností českého Internetu. Ceny do velkého finále věnovali ING, Exchange, Bílé zboží a Staropramen. Mediálními partnery celé soutěže byli Atlas, Direct Pay a Mojenoviny.

Přehled hlavních cen a výherců

1. cena – 40 000 Oranžové konto od ING
Pavel Vacarda, České Budějovice, poradce Jan Žáček, imProve

2. cena – 30 000 Oranžové konto od ING
Dušan Kosobud, Sezimovo Ústí, poradce Jiří Lahvička, Atlas

3. cena – 20 000 Oranžové konto ING
Petr Hatina, Karlovy Vary, poradce Zdeněk Fekar, Euro

O společnosti Internet Info, s.r.o.

Společnost Internet Info, s.r.o., provozovuje servery Lupa.cz, Slunečnice.cz, Měšec.cz, Palmserver.cz, Hokejka.cz, Burza.cz., Vajíčko.cz a Stavocentrum.cz. Věnuje rovněž konzultacím a studiím nejen v oblasti internetového obsahu a poskytovatelů internetového připojení. Společnost má nyní sedmnáct interních pracovníků, řadu externích spolupracovníků a ke své činnost využívá dlouholetých zkušeností z prostředí českého Internetu. Založena byla v roce 1998 a její obrat v roce 2000 přesáhl 4 miliony korun, což představuje nárůst o 310 procent oproti předchozímu období. V rámci přehledu FAST 50, který připravuje společnost Deloitte&Touche a zařazuje na něj padesát nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě, obsadila v celkovém žebříčku 3.místo, z českých firem byla vyhodnocena jako nejlepší.

Kontakt

Danuše Pecharová, marketing manager
Internet Info, s. r. o., Na Strži 5, 140 00 Praha 4
Tel.: 02/4144 1695, fax: 02/4144 1697
E-mail: pecharova@iinfo.cz, Web: http://www.iinfo.cz