Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Hlasujte pro nejlepší finanční reklamu za rok 2007

Právě dnes bylo spuštěno hlasování v anketě Nejlepší finanční reklama roku 2007, kterou již pošesté pořádá finanční server Měšec.cz. Až do konce února mohou čtenáři i odborná porota vybírat z dvacítky spotů finančních institucí ty nejlepší televizní reklamy roku 2007.

1. 2. 2008
logo FR2007 malé

Finanční server Měšec.cz pořádá již 6. ročník ankety o Nejlepší finanční reklamu roku (http://reklamy.mesec.cz/). Stejně jako v předchozích ročnících bude hlasování probíhat ve dvou liniích – o těch nejoblíbenějších reklamních spotech rozhodne jak veřejnost, tak odborná porota složená z téměř třiceti osobností reklamního a mediálního prostředí, ale i státní a akademické sféry.

Hlasy je možné zasílat prostřednictvím internetového formuláře, který je k dispozici na stránkách ankety (http://reklamy.mesec.cz/hlasovani/), a to po celý únor 2008.

Odborná porota vybere svého vítěze nezávisle na čtenářském hlasování. Hodnocení jednotlivých členů poroty včetně jejich stručného komentáře bude zveřejněno po ukončení hlasování.

Výsledky hlasování budou vyhlášeny 10. března 2008 na stránkách ankety.

O přízeň čtenářů a poroty letos usiluje celkem dvacet reklamních klipů, které je možné spustit v originální podobě. Svůj spot mohla do ankety nominovat každá finanční instituce, která v roce 2007 měla reklamní kampaň v některé z českých televizí. Přehled reklam byl připraven ve spolupráci se společností TNS Media Intelligence.

Jako motivace k hlasování je připraveno losování o zajímavé ceny od partnerů a pořadatele ankety, které si mezi sebe rozdělí dvacet šťastlivců. Patří mezi ně například přístup do on-line aplikace „Účetní průvodce“ nakladatelství Sagit na 6 měsíců včetně databáze právních předpisů v plném znění, nebo roční předplatné časopisů Strategie a Marketing Magazine.

Výsledky předchozích pěti ročníků ankety
Ročník Hlasování veřejnosti Hlasování odborné poroty
2006 Raiffeisenbank Raiffeisenbank
2005 GE Money Bank Česká pojišťovna
2004 Česká spořitelna Česká spořitelna
2003 ČSOB Česká spořitelna
2002 Komerční banka Komerční banka

Zdroj: http://reklamy.mesec.cz/

Partneři

logo Sagit
logo TNS Media


Mediální partneři

logo Strategie
logo Marketing Magazine


Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví více než 200 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
(www.iinfo.cz)
Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.