Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Nová sekce o firemním bankovnictví

Při příležitosti svého 5. výročí dnes finanční server Měšec.cz spouští do plného provozu novou sekci o firemním bankovnictví. Uživatelé z řad podnikatelů a malých a středních firem zde najdou kompletní informační servis potřebný pro dobrou orientaci v aktuálním ekonomickém dění, včetně obsáhlých databází aktuální nabídky bankovních produktů.

9. 1. 2006

Nová sekce o firemním bankovnictví je pro čtenáře dostupná od dnešního dne na stránkách finančního serveru Měšec.cz. Jejím základem je obsáhlá databáze zahrnující komplexní přehled firemních účtů a karet, kontokorentů, provozních i investičních úvěrů a firemních hypoték se zaměřením na malé a střední podnikatele. Čtenáři zde najdou zprávy o daňových novinkách, o nových produktech určených k financování podnikatelské činnosti i o možnostech dalšího investování.

Hlavním impulsem pro vytvoření naší nové sekce pro firmy byl velký zájem ze strany našich čtenářů, který jsme si ověřili již dříve na článcích o firemním bankovnictví, říká šéfredaktor finančního serveru Měšec.cz Petr Zámečník. Uživatelé na jednom místě najdou ty nejdůležitější informace, které potřebují pro správu svých firemních financí.

Čtenáři z řad fyzických osob mají nově k dispozici aktualizované kalkulačky pro rok 2006, na kterých si mohou snadno spočítat svou čistou mzdu a její navýšení oproti roku 2005 v návaznosti na daňové změny, dále pak sociální dávky nebo výši důchodu.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, Product Manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví 150 tisíc uživatelů.

Společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec.cz, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.