Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


ING a Měšec.cz pořádají soutěž pro studenty SŠ a VŠ

Finanční skupina ING ve spolupráci s finančním zpravodajským serverem Měšec.cz připravila Velkou studentskou soutěž pro studenty středních a vysokých škol. Hlavní výhrou je vklad 10 tisíc korun na spořicí účet Oranžové konto od ING Bank.

12. 3. 2003

Velkou studentskou soutěž, která probíhá od začátku března do konce dubna 2003, pořádá společnost Internet Info, s.r.o. na svém serveru Měšec.cz. ING je generálním partnerem této akce.

Smyslem soutěže je vyhlásit nejlepší psanou esej na téma „Finanční ústav budoucnosti“. Soutěže se může zúčastnit každý student SŠ, VŠ nebo VOŠ, který dosáhl věku 18 let.

Jednotlivé práce, které mohou studenti posílat přímo na zmíněném serveru, budou hodnotit zástupci organizátora a generálního partnera, mezi jinými např. šéfredaktor Měšce Petr Zámečník či projektový manažer společnosti Internet Info, David Špinar.

Oceněno bude celkem 10 prací. Ceny za 1. – 3. jsou peněžní vklady ve výši 10 000, 5000 a 2500 Kč na spořicí účet Oranžové konto od ING Bank. Další ceny jsou např. sportovní tašky značky Puma, konzumační kupony do sítě restaurací Pizza Colosseum a Jarmark či Go kupony pro mobilní telefony sítě Eurotel.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 11 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Věnuje rovněž konzultacím v oblasti internetového obsahu a poskytovatelů internetového připojení. Společnost má nyní devatenáct interních pracovníků, řadu externích spolupracovníků a ke své činnost využívá dlouholetých zkušeností z prostředí českého Internetu. Založena byla v roce 1998. V přehledu FAST 50, na který společnost Deloitte and Touche zařazuje padesát nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě, se již dvakrát za sebou v rámci České republiky umístila na prvním místě.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Marek Antoš, ředitel společnosti
Internet Info, s.r.o., Na Strži 5, 140 00 Praha 4
Tel. 2 4144 1695, fax 2 4144 1697
E-mail antos@iinfo.cz, web http://www.iinfo.cz