Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Největším finančním serverem je Měšec.cz

Lednové statistiky oficiálního měření českého Internetu NetMonitor dokazují, že největším českým finančním serverem je Měšec.cz. Během ledna jej navštívilo téměř 230 000 uživatelů, což představuje rekordní hodnotu v jeho dosavadní historii.

9. 3. 2006

Finanční server Měšec.cz během posledních měsíců dynamicky rostl – od května loňského roku se během osmi měsíců jeho návštěvnost zvýšila o celých 95 %, což představuje největší nárůst v rámci trhu. Díky tomu se Měšec.cz stal největším finančním serverem v České republice, když ho během ledna navštívilo rekordních 227 433 uživatelů.

Návštěvnost českých finančních serverů

Návštěvnost českých finančních serverů

Zdroj: NetMonitor 01/2006

Návštěvnost českých finančních serverů
Název serveru Návštěvnost
Měšec.cz 227 433
Finance.cz 197 276
Peníze.cz 108 312
Finanční noviny.cz 77 763
Finexpert.cz 74 184
FinWeb 50 253
Patria 38 850

Zdroj: NetMonitor 01/2006

Aktuální data návštěvnosti jsou pro nás tím nejlepším dárkem k pátému výročí existence našeho serveru. Dokazují, že Měšec.cz je hlavním informačním centrem pro všechny, kteří mají zájem o efektivní orientaci ve světě financí, ať už se jedná o retailovou nebo firemní klientelu, komentuje rekordní hodnoty šéfredaktor finančního serveru Měšec.cz Petr Zámečník.

K současnému úspěchu kromě kvalitního a zasvěceného zpravodajství přispěly i některé novinky připravené v poslední době, mezi jiným nová sekce firemního bankovnictví s rozsáhlou databází produktů určených pro firemní klientelu, speciál o možnosti získávání evropských dotací, katalog nemovitostí, ale i praktické nástroje jako aktualizované kalkulačky čisté mzdy, sociálních dávek a důchodů apod.

Na letošní rok chystáme celou řadu dalších novinek a překvapení. Jsme přesvědčeni, že je naši čtenáři ocení a že se tyto změny pozitivně odrazí v dalším pokračování dosavadního intenzivního růstu návštěvnosti, dodává šéfredaktor Petr Zámečník.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, Product Manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví 150 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.