Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Finanční server Měšec.cz má nový design

Finanční server Měšec.cz přichází se zcela novým designem a novými funkcemi. Podoba jednoho z nejoblíbenějších internetových zdrojů o světě financí prošla komplexní úpravou, aby odpovídala aktuálním požadavkům na moderní web.

29. 6. 2006

Finanční server Měšec.cz v současné chvíli zažívá nejdynamičtější období ve své dosavadní historii. Díky letošním rekordům v návštěvnosti se stal největším finančním serverem, svým čtenářům přinesl řadu obsahových novinek, jeho inzertní příjmy se za první pololetí meziročně zvýšily o 54 %.

Nový Měšec

Nová tvář, kterou právě Měšec.cz představuje, navazuje na tyto pozitivní trendy. Vylepšený design uživatelům přináší přehlednější strukturu stránky a jasnější rozlišení mezi různými typy obsahu. Kromě jiného tento posun umožnila optimalizace stránek pro dnes již běžné rozlišení 1024×768 px.

V neposlední řadě byla pro nový design zvolena příjemnější barevná kompozice, která sice stále vychází z odstínů žluté a hnědé barvy, nicméně je mnohem světlejší a využívá nové, atraktivnější kombinace barev. Pod grafickým návrhem je podepsáno grafické studio ART-PGN Ivany Bednářové.

Upravené je také rozložení obsahu na titulní straně, které vychází z jasné struktury, podřízené uživatelskému komfortu pravidelných návštěvníků, pro něž je zásadní rychlé nalezení aktuálních a přesných finančních informací.

„Se spuštěním nového designu jsme také spojili některé obsahové novinky. Například ti, kteří věnují velkou pozornost dnes tolik aktuálnímu tématu investic, jistě ocení nové souhrny investičního zpravodajství. Věřím, že podrobné analýzy a zprávy o investičním dění od renomovaných finančních analytiků shromážděné na jednom místě našim čtenářům usnadní rozhodování při výběru toho správného investičního produktu,“ očekává Petr Zámečník, šéfredaktor finančního serveru Měšec.cz.

Čtenáři serveru také budou moci využít nový systém diskusí, jejichž prostřednictvím si budou moci vyměňovat své zkušenosti s využíváním různých finančních produktů a názory na řešení svých životních situací.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, marketing assistant
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví 200 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
(www.iinfo.cz)
Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.