Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz, Podnikatel.cz: Daňový servis od A do Z

Servery Měšec.cz a Podnikatel.cz připravily jako již tradičně pro své čtenáře daňový informační servis. Nechybí oblíbené interaktivní formuláře, aktuální daňové speciály, formuláře ke stažení nebo on-line daňové poradny s odborníky na daňovou problematiku.

4. 3. 2010

Finanční servery Měšec.cz a Podnikatel.cz jako každoročně pomáhají svým čtenářům s administrativou spojenou s podáním daňového přiznání za rok 2009. Součástí tzv. daňového servisu je široká nabídka podrobných článků a návodů, formulářů, poraden či kalkulátorů, které poplatníkům usnadní splnění každoroční daňové povinnosti.

Nejoblíbenějším nástrojem zůstává Interaktivní daňové přiznání, které společně se serverem Měšec.cz exkluzivně přináší portál proti zbytečnému papírování Bezpapíru.cz provozovaný společností Software602, jehož je server Měšec.cz hlavním mediálním partnerem. Software 602XML Filler, který slouží ke zpracování formulářů, najdou uživatelé na serveru Slunečnice.cz. Formuláře jsou určeny jak pro fyzické, tak pro právnické osoby.

Letošní velkou novinkou v procesu daňového přiznání je možnost poslat formuláře přes datovou schránku. Daňoví poplatníci tak mohou využít jedinečnou možnost podat přiznání k dani z příjmu např. až 31. března minutu před půlnocí, říká Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz. S pomocí serveru Měšec.cz navíc daňové přiznání zvládne doslova každý a navíc naše čtenáře naučíme, jak se podává daňové přiznání elektronicky a bez papírů, uzavírá Chvátal.

Pro podnikatele a osoby samostatně výdělečně činné připravil server Podnikatel.cz speciál Daně snadno a rychle, který je užitečným rozcestníkem v cestě za daňovým přiznáním. Jeho součástí jsou jednak podrobné návodné články, jak vyplnit jednotlivé formuláře pro finanční úřad i pro pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení, ale také novinky v daňové legislativě nebo modelové příklady, simulující reálné situace, upřesňuje Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz.

O další novinky byly na serveru Měšec.cz doplněny některé kalkulačky. Nově si lze spočítat například čistou mzdu pro rok 2010, nemocenskou, životní minimum nebo přídavky na děti, mateřskou či sociální příplatek. V tomto období je ale nejdůležitější aktualizovaná daňová kalkulačka.

Až do konce března probíhá na serveru Měšec.cz také unikátní daňová poradna, ve které na dotazy čtenářů odpovídá daňová specialistka a poradkyně serveru Měšec.cz Romana Juříčková. Otázky mohou klást i čtenáři serveru Podnikatel.cz, a to daňovému poradci Janu Molínovi, v online chatu, který proběhne ve středu 10. března 2010 od 16 hodin.

Důležité odkazy:Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., M. Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. : 277 004 630 fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Měšec.cz

(www.mesec.cz)

Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, jež nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat.

O serveru Podnikatel.cz

(www.podnikatel.cz)

Podnikatel.cz je business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou:

Wolters Kluwer, The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory, CCB – Czech Credit Bureau, a.s., B2M.cz s.r.o., Universita del Caffé a Diversity.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.