Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz, Podnikatel.cz: Speciální přílohy o daních a reformě veřejných financí

Speciály, které komplexně shrnují informace týkající se daňové povinnosti za rok 2007 a s tím související reformy veřejných financí, pro své čtenáře připravily servery Měšec.cz a Podnikatel.cz. Kromě praktických článků a všech zákonných novinek v nich čtenáři najdou řadu důležitých nástrojů, či dokumentů ke stažení.

6. 2. 2008
Daně

První čtvrtina každého roku na finančním serveru Měšec.cz patří tradičně velkému tématu – daním. Stejně tomu bude i letos, kdy je pro čtenáře připravena rozsáhlá příloha, věnovaná především daňové povinnosti fyzických osob za rok 2007. Speciální příloha Daně (http://dane.mesec.cz) je připravena ve spolupráci se sesterským business serverem Podnikatel.cz, který se ve své vlastní příloze soustředí na aktuální téma Reformy veřejných financí (http://reforma.podnikatel.cz).

Čtenáři obou serverů tak získají ucelené informace tematicky pokrývající celou daňovou oblast, zahrnující např. návody pro výpočet daně z příjmu a populárního společného zdanění manželů, dále novinky v oblasti sociálního a zdravotního pojištění, sociálních dávek i důchodů. Nebudou chybět ani informace k daňové povinnosti právnických osob, změny ve výši DPH, nové ekologické daně, nebo novinky ve zdravotnictví a zaměstnanosti.

Server Měšec.cz se stejně jako v loňském roce snaží poradit všem, kteří se nyní musí zabývat svojí daňovou povinností. Denně odpovídáme na řadu konkrétních dotazů našich čtenářů. Ti by nyní měli díky speciálu najít odpovědi na své otázky snadněji a na jednom místě, upozorňuje Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Širší základnu k daňovým povinnostem tvoří informace z oblasti veřejných financí a sociálně-důchodové oblasti. Všechny tyto důležité zdroje se snažíme ve spolupráci obou serverů doplnit ke klasickému přehledu daní, doplňuje Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz.

Součástí obou speciálních příloh je kromě informačního servisu zároveň řada důležitých daňových dokumentů ke stažení, on-line kalkulačky pro výpočet mzdy a daňové povinnosti, stejně jako on-line formuláře pro podání přiznání k dani z příjmu, a loni tolik oblíbená tzv. interaktivní daňová přiznání.

Podle předběžných statistik monitoringu návštěvnosti Gemius-NetMonitor navštívilo během ledna 2008 server Měšec.cz více než 408 tisic reálných uživatelů a server Podnikatel.cz přes 159 tisíc reálných uživatelů. Společně tak tvoří třetí nejnavštěvovanější celek ekonomických informací na českém internetu, hned za ekonomickými sekcemi portálů Novinky.cz a iDNES.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví více než 200 tisíc uživatelů.

Podnikatel.cz

Podnikatel.cz je nový business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou společnosti The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory a pietro filipi.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
(www.iinfo.cz)
Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.