Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz, Podnikatel.cz: Pomoc s daněmi online a zdarma

Začátek roku je pro statisíce lidí nepříjemným obdobím přiznávání daní. Odborné servery Měšec.cz a Podnikatel.cz proto opět přichází se speciály poskytujícími praktické a srozumitelné informace i nástroje pro vyřešení všech problémů s daněmi. Nechybí potřebné formuláře ke stažení, exkluzivní daňové kalkulačky, online daňové poradny, ani praktické shrnutí všech změn souvisejících s úspornými opatřeními státu, které přináší rok 2011.

24. 1. 2011

Finanční server Měšec.cz a server Podnikatel.cz nabízí svým čtenářům možnost zorientovat se a dostat odpověď na všechny nejasnosti díky komplexním informačním průvodcům z oblasti daní a rozboru všech aktuálních zákonných změn. Nabízí ke stažení veškeré potřebné formuláře pro finanční úřad, všechny zdravotní pojišťovny a Českou správu sociálního zabezpečení.

Daňový speciál serveru Měšec.cz (http://dane.mesec.cz) radí svým čtenářům, jak podat online daňové přiznání a jak komunikovat s úřady přes datovou schránku. K dispozici jsou i excelovské formuláře, užitečná daňová kalkulačka, součástí přehledu je také praktický průvodce všemi daněmi a sociálním systémem. „V první polovině února se chystáme spustit velmi žádané interaktivní formuláře pro daňové přiznání, které ušetří čas a zbytečné papírování. Od konce ledna bude také fungovat bezplatná online poradna s daňovými experty, kteří čtenářům pomohou vysvětlit všechny nejasnosti,“ komentuje Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Návštěvníci serveru Podnikatel.cz, zaměřeného na podnikatele a malé a střední podniky, mohou v rámci daňového speciálu (http://dane.podnikatel.cz) již nyní klást své dotazy daňovému poradci Janu Molínovi. Podnikatel.cz shrnuje zásadní změny pro rok 2011 v oblasti daní a poskytuje základní návody pro vyplnění všech potřebných formulářů i kontakty na všechny úřady. Speciální daňová kalkulačka pro OSVČ pomůže s výpočtem při vyplňování daňového přiznání.

Již nyní v lednu je znatelný nárůst návštěvnosti obou serverů, a to zhruba o třetinu oproti podzimu 2010. Vyvrcholení návštěvnosti se očekává v březnu 2011.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR specialistka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Měšec.cz (www.mesec.cz) přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, jež nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat.

Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz) je server určený pro podnikatele, malé a střední podniky, účetní a daňové poradce. Svým čtenářům přináší kompletní obsahový servis: aktuální zpravodajství ze světa podnikání, rady pro začínající podnikatele, tématické speciály, tipy pro ebyznys, databázi zákonů, firem a úřadů státní správy a poradenství pro úspěšný byznys.

Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz) je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem zpravodajských a zábavních serverů: Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Vitalia, KupDnes. Zároveň se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení, jejichž cílem je popularizace témat a šíření informací v návaznosti na zaměření jednotlivých serverů. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které sdružuje podnikatele z oblasti technologií a pořádá setkání odborníků.