Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Server Měšec.cz přichází s online prodejem finančních produktů

Server Měšec.cz přináší svým čtenářům novinku v podobě srovnávání široké škály finančních produktů. Tato služba s názvem Chytrý Měšec umožňuje lidem se snadno a rychle zorientovat v nabídkách finančních institucí. Přímé propojení na online prodej současně umožňuje sjednat smlouvu ihned z pohodlí domova, a ušetřit tak čas i peníze.

23. 6. 2011
logo Chytrý.Měšec.cz

Služba Chytrý Měšec představuje novou sekci finančního serveru Měšec.cz s názvem Online prodej. Přístupná je zároveň na adrese http://chytry.mesec.cz. Umožňuje jednoduché porovnání finančních služeb, přičemž jsou zde zastoupeny všechny běžné kategorie jako hypotéky, cestovní pojištění, povinné ručení, půjčky, spořicí účty, kreditní karty a řada dalších.

Výhodou pro uživatele je šíře nabídky, protože do srovnávání přes Chytrý.Měšec.cz jsou zapojeny všechny významné banky a finanční instituce a kromě standardních produktů jsou v systému prezentovány i různé marketingové a slevové akce těchto subjektů. Na jednom místě tak každý získá veškeré potřebné informace o cenách a parametrech vybraných finančních produktů a jejich přehledné porovnání, bez nutnosti obcházet pobočky, či sjednávat si schůzku s osobním finančním poradcem.

Celý systém je jednoduchý a intuitivní, v rekordním čase tak pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího produktu. Zároveň umožňuje si vybraný finanční produkt objednat rovnou online. Uzavření smlouvy pak proběhne buď elektronicky, nebo poštou, dle konkrétního typu služby.

Novou sekci online prodeje zprovoznil server Měšec.cz ve spolupráci se společností ChytrýHonza.cz, s.r.o. „Vzhledem k zaměření našeho serveru nám připadalo rozšíření obsahu o možnost online nákupu finančních produktů zcela přirozené a jsme rádi, že jsme pro to našli kvalitního partnera. Naši čtenáři tak mají k dispozici komplexní informace z oblasti osobních financí, na jejichž základě se mohou efektivně rozhodovat, a služba Chytrý Měšec představuje další rozšíření našeho servisu. Jde o chytré řešení pro ty, kteří si chtějí vše potřebné zařídit sami,“ komentuje Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

„Sjednávání finančních služeb přes internet začíná být dnes již běžnou záležitostí. Lidé zjišťují, že tak ušetří spoustu času a zároveň je to v celkových nákladech vyjde levněji. Věříme, že trend přesunu finančního byznysu do online prostředí bude dále pokračovat a rozšiřovat se na další typy produktů,“ dodává Jiří Paták ze společnosti ChytrýHonza.cz.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR specialistka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: hana.rosicka@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Měšec.cz (www.mesec.cz) přináší aktuální zpravodajství ze světa osobních a firemních financí. Věnuje se ekonomickým tématům, vývoji na finančních trzích, podrobně informuje o finančních institucích a jejich produktech. Zároveň nabízí srovnávací analýzu finančních produktů a řadu dalších praktických nástrojů.

Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem řady specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru. Současně se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení.