Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Rekordní návštěvnost serveru Měšec.cz: téměř půl milionu čtenářů

Server o osobních financích Měšec.cz se může pochlubit rekordní návštěvností. Za měsíc leden jej navštívilo téměř půl milionu čtenářů (jedná se o odhad reálných uživatelů za leden 2012, zdroj: NetMonitor).

6. 2. 2012

Přesně 488 183 čtenářů si v měsíci lednu vyhledalo finanční zpravodajství serveru Měšec.cz. To je o 42 % více než ve stejném období loňského roku. Celkem shlédli více než 5,5 milionu stránek. Kromě běžného zpravodajství ze světa osobních financí nabídl server svým čtenářům praktický daňový speciál se všemi potřebnými formuláři pro přiznání k dani z příjmu fyzických osob, a to včetně interaktivních formulářů.

Rekordní byla i návštěvnost business serveru Podnikatel.cz. Celkem 288 508 jeho návštěvníků (opět se jedná o odhad reálných uživatelů za leden 2012, zdroj: NetMonitor) shlédlo téměř 3 miliony stránek. K tak vysoké návštěvnosti kromě reloadu serveru v prosinci loňského roku přispěl stejně jako v případě serveru Měšec.cz rozsáhlý daňový speciál určený podnikatelům a OSVČ plný praktických rad, kalkulaček a formulářů a jehož součástí byla také on-line daňová poradna.

První měsíc letošního roku zaznamenaly vynikající výsledky také další servery z vydavatelství Internet Info. Zprávy na serveru o digitálním vysílání Digizone.cz si vyhledalo 171 tisíc čtenářů, kteří shlédli téměř 2 miliony stránek, server Slunečnice.cz, nabízející zdarma ke stažení freeware a shareware programy, navštívilo přes milion čtenářů. Celková odhadovaná návštěvnost serverů Internet Info za leden je více než 1,9 mil. čtenářů, oproti lednu předchozího roku se tedy jedná o nárůst 7,74 %.

vývoj návštěvnosti

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Měšec.cz (www.mesec.cz) přináší aktuální zpravodajství ze světa osobních a firemních financí. Věnuje se ekonomickým tématům, vývoji na finančních trzích, podrobně informuje o finančních institucích a jejich produktech. Zároveň nabízí srovnávací analýzu finančních produktů a řadu dalších praktických nástrojů.

Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz) přináší podnikatelům a živnostníkům kompletní informační servis pro úspěšný byznys: aktuální zpravodajství ze světa ekonomiky a podnikání, pravidelné tematické speciály, rady a tipy pro podnikatele, databázi zákonů, formulářů a smluv, nebo také adresář firem a úřadů.

Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem řady specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru. Současně se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení.