Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Výsledky soutěže "Nejlepší finanční reklama roku 2002"

Praha, 4. března 2003 - Během února probíhala na finančním serveru Měšec (http://www.mesec.cz) soutěž o nejlepší televizní reklamní spot finanční instituce (http://reklamy.mesec.cz). Soutěže se zúčastnily spoty dvaadvaceti finančních domů, o kterých rozhodovaly hlasy čtenářů a odborné poroty.

4. 3. 2003

Do soutěže mohla každá finanční instituce nominovat jeden svůj spot, který podle svého uvážení považovala za nejlepší. Jedinou podmínkou bylo, že musel běžet v roce 2002 na českých televizních stanicích. V nominaci se tak objevilo 22 televizních reklam bank, spořitelen, pojišťoven a jiných finančních institucí.

Čtenáři hlasovali během celého trvání soutěže elektronickým formulářem na internetových stránkách soutěže (http://reklamy.mesec.cz) a rozhodli takto:

  • 1. místo: Komerční banka – Pomáháme měnit (733 bodů)
  • 2. místo: Česká spořitelna – Servis 24 (665 bodů)
  • 3. místo: Česká pojišťovna – Chráníme vaše sny (552 bodů)
  • 4. místo: ČSOB – Spotřebitelské úvěry (549 bodů)

Kromě čtenářského hlasování probíhalo také hlasování dvanáctičlenné odborné poroty, která byla sestavena z mediálních, reklamních a grafických expertů. Hlasování poroty dopadlo následovně:

  • 1. místo: Komerční banka – Pomáháme měnit (22 bodů)
  • 2. místo: VISA – A jste vítání kdekoliv (11 bodů)
  • 3. – 4. místo: ČSOB – Spotřebitelské úvěry, GE Capital Bank – Genius (shodně 9 bodů),
  • 5. místo: EuroCard/MasterCard – K nezaplacení (7 bodů)

Absolutním vítězem soutěže se tedy se svým spotem „Pomáháme měnit“ stala Komerční banka, která uspěla jak u čtenářů tak u odborné poroty. „Obdrželi jsme 3015 platných čtenářských hlasů, což znamená, že reklama čtenáře Měšce zajímá. Soutěž měla také velkou publicitu a dobrý ohlas u čtenářů. Podobnou akci bychom rádi zopakovali i příští rok,“ říká project manager společnosti Internet Info, s.r.o., David Špinar.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 11 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Věnuje rovněž konzultacím v oblasti internetového obsahu a poskytovatelů internetového připojení. Společnost má nyní devatenáct interních pracovníků, řadu externích spolupracovníků a ke své činnost využívá dlouholetých zkušeností z prostředí českého Internetu. Založena byla v roce 1998. V přehledu FAST 50, na který společnost Deloitte and Touche zařazuje padesát nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě, se již dvakrát za sebou v rámci České republiky umístila na prvním místě.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Marek Antoš, ředitel společnosti
Internet Info, s.r.o., Na Strži 5, 140 00 Praha 4
Tel. 2 4144 1695, fax 2 4144 1697
E-mail antos@iinfo.cz, web http://www.iinfo.cz