Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Měšec.cz: Trhy na serveru Měšec.cz: nová sekce nejen pro profesionální investory

Finanční server Měšec.cz nově spustil na svých stránkách sekci Trhy, která nabízí aktuální data a unikátní funkce pro analýzy finančních trhů. Nejen profesionální investoři, ale i začátečníci v této oblasti zde najdou praktické informace z oblasti akciových, měnových, či komoditních trhů a podílových fondů.

26. 10. 2010

Specializovanou sekci Trhy najdou zájemci na serveru Měšec.cz na adrese http://trhy.mesec.cz/. Na jednom místě zde uživatelé najdou přehledně zpracované komplexní informace z akciových trhů v Česku i zahraničí, přehled podílových fondů, či data z oblasti obchodování s cizími měnami a komoditami.

Co návštěvníky serveru zaujme určitě nejvíc, jsou kvalitně zpracované interaktivní grafy. Ty představují unikátní funkcionalitu, která je na obdobně zaměřených serverech zcela ojedinělá. „Přepínání do pěti různých typů grafů, snadný výběr časového období tahem myší, šestistupňová technická analýza, to vše jsou funkce, díky kterým každý uživatel získá přehledný obraz vývoje sledovaného titulu,“ popisuje novinku Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Čtenáři mohou také po registraci zdarma sledovat živá online data z Burzy cenných papírů Praha a získávat tak aktuální kurzy bez jakéhokoliv zpoždění. Totéž samozřejmě platí i pro alternativní burzu RM-SYSTÉM a forex (Foreign Exchange). Nechybí přehled cen na komoditních trzích. Všude je možné ihned dostat rychlý přehled v podobě grafu – stačí najet myší na požadovaný kurz, či index.

Obsahovou náplní Trhů je také tematické zpravodajství, odborné články a aktuality, průvodci se základními informacemi o jednotlivých trzích, součástí je i nejrozsáhlejší databáze podílových fondů v ČR, nebo také diskusní fórum, kde si návštěvníci mohou předávat tipy na koupi a prodej, či dávat doporučení na konkrétní obchodníky. „Snažili jsme se poskytnout našim čtenářům co nejkomplexnější informace, ale zároveň poskytnout jednoduchý nástroj pro rychlou orientaci v záplavě dat,“ uzavírá Chvátal.

Sekce Trhy je určena nejen profesionálním investorům, kteří mohou údaje využívat pro podrobné online analýzy vývoje cen a kurzů a zpracovat si vlastní přehled situace na příslušném trhu podle předem nadefinovaných kritérií. I méně zkušení návštěvníci zde najdou praktické informace, díky nimž mohou jednoduše získat základní přehled o fungování finančních trhů a v případě zájmu si najít svého obchodníka.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR Specialist
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; www.iinfo.cz

O serveru Měšec.cz

(www.mesec.cz)

Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, jež nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.