Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Mobile Internet FORUM bude již 9. října

V úterý 9. října 2012 se uskuteční 5. ročník odborné konference Mobile Internet FORUM zaměřující se na mobilní a datovou komunikaci a další aktuální témata související s trendy a vývojem v této oblasti. Celodenní konferenci pořádá server Lupa.cz, provozovaný společností Internet Info, ve spolupráci s nezávislou podnikatelskou sítí TUESDAY Business Network.

10. 9. 2012

Konference Mobile Internet FORUM nabízí nejen prostor pro setkání odborníků, specialistů i širší veřejnosti ze všech oborů zabývajících se mobilní komunikací, poskytuje také informace z aktuálního dění v dané oblasti a zároveň nabízí možnost výměny zkušeností a názorů pro další rozvoj. Přednášek a panelových diskuzí se zúčastní odborníci a zástupci významných firem.

Letošní ročník konference přinese bohatý program sestavený z pěti na sebe navazujících bloků tradičně doplněných praktickými workshopy a doprovodným programem. První blok konference zahájí zástupce společnosti Vodafone UK – Tomáš Mátl, aby účastníky seznámil se zajímavostmi a aktuálním děním na mobilním trhu nejen u nás, ale i v zahraničí. Následovat bude například přednáška zástupců firem MOPET CZ a Idealisti o připravované inovativní službě Mobito, která přinese do České republiky nový způsob placení prostřednictvím mobilního telefonu. Tématem druhého bloku je Budování sítě nové generace – největší změny od nástupu GSM. O chystané aukci a jejích pravděpodobných důsledcích pohovoří, formou panelové diskuze, zástupci mobilních operátorů. Speciálním hostem tohoto bloku bude Ondřej Malý, člen rady Českého telekomunikačního úřadu. Diskuze o tom, jak správně využít mobilní marketing, SEO a mobilní UX proběhne ve třetím bloku sestaveném ze sérií přednášek a panelové diskuze. Pozvání přijali a přednášet budou např. David Lorenc (Seznam.cz), Pavel Ungr (H1) a Michal Maňák (Dobrý web). Ve 4. bloku se představí zástupci jednotlivých médií – Česká Televize, TV Nova, Mladá Fronta, Economia, MAFRA a další. Poslední v pořadí 5. blok odpoví na otázku, jak se změnilo rozvržení sil, pokud jde o platformy pro chytré telefony a tablety. Diskutovat na toto téma budou zástupci jednotlivých platforem René Keyzlar (Windows 8), Michal Šrajer (Android) a Lukáš Petřík (iOS) spolu s vývojářem a odborníkem na dané téma René Steinem.

Kompletní informace o pořádané konferenci spolu s kompletním programem naleznete na internetové adrese www.tuesday.cz. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře.

Konferenci Mobile Internet FORUM pořádá server Lupa.cz ve spolupráci se sítí TUEDAY Business Network v rámci řady setkání COMMUNICATION WEDNESDAY v Konferenčním centru City. Generálním partnerem akce je společnost Seznam.cz. Hlavním partnerem je T-Mobile. Partnery jsou dále Agmo, Crazy Tomato, Google, Inmite, Zentity. Mediálně akci podporují AndroidMarket.cz, E15.cz, EURO, CHIP, Marketing & Media, MobilMania.cz, SmartMania.cz, SvětAndroida.cz, Trend Marketing, Živě.cz. Produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Lupa.cz je již 14 let průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.