Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


NAVRCHOLU.cz se prosazuje v zahraničí

25. října 2004 – Profesionální systém pro monitoring a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz byl spuštěn i ve slovenské verzi pod značkou NAJ.sk.

25. 10. 2004

Systém NAVRCHOLU.cz, jenž na českém trhu působí od roku 1998, expanduje ve své profesionální verzi na Slovensko. Společnost ELET, s.r.o., která je dlouholetým licenčním partnerem NAVRCHOLU.cz, v rámci licence spustila novou verzi portálu NAJ.sk, vycházející přesně ze struktury a designu českého originálu.

NAVRCHOLU.cz prošlo rekonstrukcí a zásadním vylepšením na podzim 2003. Od té doby zaznamenáváme stále rostoucí vlnu zájmu o naše statistické služby. Věříme, že slovenská verze NAJ.sk osloví stejně velkou skupinu uživatelů a přinese jim to, co od ní čekají – spolehlivé a přesné informace o návštěvnících jejich webů, říká Ján Simkanič, product manager Internet Info.

Nová verze stránek NAJ.sk obsahuje celou řadu novinek a služeb, jež na slovenském trhu prakticky nemají konkurenci. Systém umožňuje sledovat desítky parametrů a charakteristik, které dohromady vytvářejí komplexní obraz struktury návštěvnosti měřeného webu.

Projekt NAVRCHOLU.cz považujeme za systém s unikátními technickými schopnostmi, který má reálnou šanci prosadit se za hranicemi České republiky. Slovenské NAJ.sk proto představuje začátek našich úvah o další expanzi do zahraničí, dodává Ján Simkanič.

O NAVRCHOLU.cz
NAVRCHOLU.cz je profesionální nástroj pro měření a analýzu návštěvnosti internetových stránek. Poskytuje širokou paletu služeb a nástrojů, které jsou nezbytným předpokladem úspěšně realizace a optimalizace internetového marketingu. NAVRCHOLU.cz na českém Internetu působí již od roku 1998 a v současné době monitoruje webové stránky významných firem a institucí, mezi jinými Atlas.cz, Seznam.cz, Auto-ESA, Česká pojišťovna, HC Sparta Praha, HVB Bank, Software602, Armáda ČR, ministerstva (zahraničí, živ. prostředí, průmyslu, sociálních věcí), Parlament ČR a další.

O NAJ.sk
NAJ.sk je již dlouhá léta slovenskou variantou NAVRCHOLU.cz a zároveň nejvýznamnějším statistickým portálem v Slovenské republice. Mezi nejvýznamnější zákazníky NAJ.sk patří Zoznam.sk, Centrum.sk, Post.sk, deník SME, SkyEurope Airlines, Poisťovňa Kooperatíva, Úřad vlády SR, některá ministerstva a další.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.

O společnosti ELET, s. r. o.
Společnost ELET, s.r.o. je nejdéle působící firma v oblasti profesionálních internetových řešení v Slovenské republice. Ve své činnosti se zaměřuje především na e-solutions, e-mobile a e-content. Kromě jiného je provozovatelem statistické služby NAJ.sk, která je slovenskou verzí NAVRCHOLU.cz.