Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Čtenáři serveru Lupa.cz mohou využít statistiky NAVRCHOLU.cz zdarma na svém blogu

Čtenáři, kteří si založí svůj vlastní blog v systému zpravodajského serveru Lupa.cz, mají jedinečnou možnost zdarma využívat profesionální statistiky služby NAVRCHOLU.cz. Díky možnostem tarifu Platinum tak získají kompletní přehled o chování svých návštěvníků.

5. 12. 2005

Dnes byla spuštěna nová verze zpravodajského serveru o českém Internetu Lupa.cz. Ta nově zahrnuje i blogovací systém pro čtenáře, kteří díky tomu mají možnost snadno prezentovat své názory před vybranou cílovou skupinou podobně založených čtenářů. Kromě toho však blogující autoři mohou podrobně vyhodnocovat strukturu a chování návštěvníků svého blogu. Umožňuje jim to měření služby NAVRCHOLU.cz, konkrétně nejvyšší tarif Platinum, který mohou v tomto případě využít zcela zdarma.

Návštěvníci serveru Lupa.cz mají o webu a chování internetových uživatelů velice dobré znalosti. Právě oni také jistě nejvíce ocení možnost využít své znalosti při analýze chování návštěvníků na základě našich statistik, předpokládá Tomáš Krause, vedoucí projektu NAVRCHOLU.cz.

NAVRCHOLU.cz – tarif Platinum

Tarif Platinum představuje nejlepší nástroj pro profesionální analýzu chování uživatelů webu. Lze díky němu odhalit i ty nejmenší detaily o návštěvnosti a návštěvnících a tak okamžitě přizpůsobovat prezentaci požadavkům uživatelů a maximalizovat její přínos pro podnikání. Obsahuje přes padesát statistik s neomezenou archivací dat.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, Product Manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O NAVRCHOLU.cz NAVRCHOLU.cz je profesionální nástroj pro měření a analýzu návštěvnosti internetových stránek. Poskytuje širokou paletu služeb a nástrojů, které jsou nezbytným předpokladem úspěšně realizace a optimalizace internetového marketingu. NAVRCHOLU.cz na českém Internetu působí již od roku 1998 a v současné době monitoruje webové stránky významných firem a institucí, mezi které patří Atlas.cz, Auto-ESA, Česká pojišťovna, HC Sparta Praha, HVB Bank, Investiční společnost České spořitelny, Software602, Armáda ČR, ministerstva zahraničních věcí, životního prostředí, průmyslu a obchodu, sociálních věcí, Parlament ČR a další.

O společnosti Internet Info, s. r. o. Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec.cz, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.