Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Nová verze serveru Root.cz přináší blogy i encyklopedii

Server o Linuxu a open source Root.cz představuje po roce novou verzi, která kromě přehlednějšího uspořádání titulní strany přináší svým čtenářům několik významných obsahových novinek. Uživatelé tak budou mít nově k dispozici encyklopedickou sekci, blogovací systém nebo tiskové zprávy ze světa IT.

7. 9. 2006
Root.cz - nová titulní strana

Dnes byla spuštěna nová tvář titulní strany odborného serveru o Linuxu a open source Root.cz spolu s dalšími rozšířeními obsahu. Jednou z nejvýraznějších představuje zavedení blogovacího systému, který uživatelům umožňuje prezentaci vlastního obsahu. Tato služba podporující výměnu zkušeností mezi uživateli se již dříve velice osvědčila na sesterském serveru Lupa.cz.

Druhou novinku ocení především příznivci encyklopedických znalostí. Čtenáři v rámci systému wiki budou moci na jednom místě shromažďovat znalostní databázi obsahující maximum informací ze světa Linuxu a open source. Kromě encyklopedických informací do ní budou moci vkládat také vlastní návody, tipy a praktické rady. Doplňkovým rozšířením zpravodajského záběru bude nová rubrika tiskových zpráv, v níž budou odděleně od redakčních článků vycházet oficiální tiskové zprávy ze světa informačních technologií.

Od představení poslední a velice výrazné změny designu serveru Root.cz jsme získali řadu nových nápadů a především zpětnou vazbu od našich čtenářů. Také na základě jejich podnětů jsme se rozhodli, že nastal čas pro některé úpravy titulní strany, ale především pro zavedení nových obsahových služeb, komentuje důvody spuštění nové verze šéfredaktor serveru Root.cz Petr Krčmář.

Na rozdíl od předchozí změny tváře serveru nejde tentokrát v první řadě o posun v barevném řešení, ale především o úpravu struktury serveru, která vychází vstříc postřehům čtenářů a jejich většímu uživatelskému komfortu.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Root.cz
Root.cz je nejstarším českým zpravodajským serverem o Linuxu a open-source technologiích. V českém a slovenském internetovém prostředí je jeho pozice zcela unikátní. Velká část jeho uživatelů jsou vysoce kvalifikovaní odborníci v oblasti informačních technologií.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.