Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Veřejná soutěž o nový design serveru Lupa.cz zná vítěze

Po více než měsíčním klání je znám vítěz soutěže o nový design serveru Lupa.cz. Stal se jím návrh Grafického studia ART-PGN Ivany Bednářové. Tento návrh představuje základ nové podoby serveru, připravované na podzim tohoto roku.

1. 8. 2005

Lupa.cz vyhlásila v polovině června veřejnou soutěž o nejlepší návrh svého nového designu. Soutěž se setkala s nebývalým ohlasem jak designérů (nejen profesionálních grafických studií, ale i jednotlivců), tak hlasujících. Redakce serveru Lupa.cz obdržela více než sedmdesát přihlášek, přičemž ve výsledku se vybíralo z dvaceti osmi grafických návrhů . Čtenáři měli možnost hlasovat pro ten nejatraktivnější v průběhu dvou červencových týdnů a za tuto dobu se nashromáždilo téměř tři tisíce hlasů.

Nakonec se vítězným návrhem nového designu stal návrh Ivany Bednářové a jejího Grafického studia ART-PGN . Vítězka získá odměnu 20.000 Kč, ostatní účastníci soutěže obdrží tričko Lupa.cz.

Vítězný design pro Lupa.cz

Vítězný návrh Aleny Bednářové nového designu serveru Lupa.cz

Výsledná podoba stránek bude v průběhu léta ještě doladěna za spolupráce s autorkou vítězného návrhu. Zprovoznění nového designu je plánováno na podzim letošního roku, kdy bude spuštěna kompletně přepracovaná podoba celého serveru Lupa.cz, a to včetně nové struktury, funkcí a služeb.

Potěšilo nás, že se soutěž setkala s takovým ohlasem ze stran designerů i hlasujících. Návrhy byly skutečně různorodé a jsem rád, že jsme mohli s pomocí našich čtenářů vybrat ten nejlepší, který představuje kvalitní základ pro naši další práci. Doufám, že nová tvář Lupy a chystané novinky potěší nejen naše stálé čtenáře, ale že přitáhne pozornost i dalších uživatelů Internetu,shrnuje průběh soutěže Aleš Miklík, šéfredaktor serveru Lupa.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, Product Manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Lupa.cz
Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz a další), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz, pod hlavičkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.