Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info má nového obchodního ředitele

Novým obchodním ředitelem společnosti Internet Info, s.r.o. se stal Jan Brkl. Nahrazuje dosavadní obchodní ředitelku Darinu Vackovou Vostřelovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

21. 12. 2005
Jan Brkl

Jan Brkl (33) před nástupem do společnosti Internet Info nasbíral bohaté zkušenosti především v oblasti prodeje reklamy v rádiích, konkrétně na pozicích obchodní ředitel a ředitel ve společnosti RadioNet National s.r.o. a krátce i jako ředitel lokálních prodejů Media Marketing Services. V minulosti též působil v mediální agentuře OMD.

Ve společnosti Internet Info bude jeho úkolem zejména oblast národního prodeje, práce s daty a sledování akvizičních možností společnosti. Mezi jeho záliby patří především sport, hudba a válečná literatura.

Internet se v posledních letech posunul mezi plnohodnotné mediální typy, má fungující a jednotný výzkum návštěvnosti i standardní reklamní formáty. Zkušenosti, které má Jan Brkl z prodeje reklamy v jiných médiích, nám pomohou, abychom udrželi stávající vysoké tempo růstu prodeje inzerce na našich serverech, řekl Marek Antoš, ředitel Internet Info.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, Product Manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.