Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Nový Podnikatel.cz: přehledná titulka, praktičtí průvodci a responzivita

Den před ostrým startem EET mění server Podnikatel.cz kompletně svůj vzhled. Nový web je plně responzivní a v téměř 10leté historii serveru jde o jeho třetí verzi.

30. 11. 2016

Klíčová je především nová titulní strana – výstavní skříň veškerého obsahu, který na serveru Podnikatel.cz čtenáři najdou. Chronologický výpis článků je doplněn přehledem veškerého statického i databázového obsahu rozřazeného do tematických celků, jako jsou EET či daně. Obsah na prvním místě. 

Elektronická evidence tržeb rezonuje světem podnikatelů každým dnem a nový Podnikatel.cz proto nabízí přehledného a praktického Průvodce elektronickou evidencí tržeb, kterého doplňují denně praktické články na toto aktuální téma. Dalším novým průvodcem je Daňový portál zaměřený především na daně z příjmů, z nemovitých věcí a z přidané hodnoty. Začínajícím podnikatelům i těm, kteří o startu podnikání teprve uvažují, se jistě bude hodit Průvodce začínajícího podnikatele.

Zaktualizovány jsou všechny kalkulačky formuláře, které využijí nejen podnikatelé. Přehlednější je Rejstřík firem a v databázi zákonů jsou nyní doplněny veškeré platné zákony.

Prostor na titulní straně serveru dostali též pravidelně blogující odborníci, např. David Lörincz, Daniel Nytra či Magdalena Čevelová.

Nový Podnikatel.cz vydavatelství Internet Info je nyní plně responzivní. 

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz