Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Dobrý web má nového projektového vedoucího

Novým projektovým vedoucím konzultačního a poradenského centra Dobrý web se stal Jan Vetyška.

13. 3. 2006
Jan Vetyška

Konzultační centrum Dobrý web, které se specializuje na poradenství v oblasti internetového marketingu, má novou posilu. Stal se jí Jan Vetyška (25), který bude v Dobrém webu zastávat pozici projektového vedoucího. Jeho úkolem je především jednání s novými klienty a vedení jejich projektů. Do jeho působnosti spadá také rozvoj portfolia služeb, které Dobrý web nabízí.

Jan Vetyška v minulosti působil jako jeden z prvních lektorů tvorby webových stránek u nás. Pracoval jako projektový manažer ve společnosti NetSolutions, později jako IS Specialist ve společnosti Computer System Praha a externí projektový vedoucí ve společnosti Economia OnLine, která je provozovatelem řady zpravodajských, odborných a tématických webů. V poslední době se zaměřil na internetový marketing a tvorbu obchodně úspěšných webů. Má bohaté zkušenosti s vedením velkých internetových projektů.

Stále více firem si uvědomuje, že nestačí mít jakýkoliv web, a záleží jim na tom, aby jejich internetová prezentace opravdu fungovala a přinášela jim zisk. To je přivádí k Dobrému webu, který díky nim v loňském roce dosáhl výrazného růstu. Od nástupu Jana Vetyšky si slibujeme další zrychlení našeho rozvoje, říká Marek Antoš, vedoucí projektu Dobrý web a ředitel společnosti Internet Info.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Ján Simkanič, Product Manager

Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4

Tel. 244 003 123,110, fax 244 003 220

E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Dobrýweb.cz
Dobrý web je profesionální poradenské centrum v oblasti tvorby www stránek, správy jejich obsahu, internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače, informační architektury, přístupnosti a použitelnosti webových stránek. Tým zkušených konzultantů pro své zákazníky zpracovává studie, analýzy, audity a školení témat, které mají za cíl přinést webovým stránkám maximální možný efekt, zvýšit jejich návštěvnost a obchodní výkonnost. Doporučuje potřebná vylepšení a nebo se na nich přímo podílí.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz, Digizone.cz), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz, pod hlavičkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.