Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Novou obchodní ředitelkou společnosti Internet Info se stává Monika Stejskalová

Obchodní oddělení společnosti Internet Info nově povede Monika Stejskalová. Na pozici obchodní ředitelky bude zodpovědná za řízení, rozvoj a koordinaci obchodních aktivit společnosti.

1. 10. 2012
Monika Stejskalová

Monika Stejskalová je od 1. října obchodní ředitelkou společnosti Internet Info. Jako obchodní ředitelka bude mít na starosti řízení obchodního oddělení, utváření obchodní strategie firmy, komunikaci s mediálními agenturami i klienty. Ve funkci střídá Radku Hartmanovou, která společnost po několikaletém působení opouští.

Monika Stejskalová je absolventkou České zemědělské univerzity, kde vystudovala obor Provoz a ekonomika. Své předchozí zkušenosti získala jako Account koordinátorka ve společnosti PPD Services s.r.o., kde kromě několikačlenného týmu obchodníků měla na starosti také vedení projektů pro společnosti GTECH Czech Republic LLC, L'Oréal Česká republika s.r.o. a Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. V obchodním oddělení společnosti Internet Info působí od roku 2010.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.