Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Obchodní tým Internet Info posiluje Michael Kubala

Obchodní tým vydavatelství Internet Info posiluje Michael Kubala. Jako Key Account Manager bude mít na starosti především ekonomické servery vydavatelství. Do Internet Infa přichází z vydavatelství Mladá fronta.

19. 1. 2021

Michael Kubala se bude věnovat především tvorbě komplexních strategií a přípravě kampaní novým i stávajícím klientům na ekonomických serverech vydavatelství (Měšec.cz, Podnikatel.cz, Finance.cz, Euro.cz a Finance.sk).

„Očekáváme, že Michael díky svým zkušenostem a kontaktům rozšíří okruh našich klientů. A pomůže nám také s bezproblémovým zařazením serverů z online portfolia Mladé fronty do standardní nabídky naší společnosti,“ uvádí obchodní ředitelka Monika Stejskalová.

Michael Kubala (tel. 724 266 302, michael.kubala@iinfo.cz) se obchodu věnuje celý svůj profesní život, posledních více než 18 let je spjatý s online prodejem finančních produktů, a především se serverem finance.cz. Ve volném čase rád cestuje, až fanaticky sleduje veškeré sportovní dění a přebytečnou energii a stres vybíjí na squashovém hřišti. Ke své nové roli dodává: „Jsem velmi potěšen, že mohu posílit obchodní tým vydavatelství Internet Info, které má v oboru velmi pozitivní jméno a díky akvizici online divize Mladé fronty se stane nejsilnějším hráčem v sektoru ekonomických webů.“