Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


PF 2012

Internet Info Vám přeje šťastné a veselé Vánoce a úspěšný rok 2012.

19. 12. 2011
PF 2012 přání
PF kalendář Internet Info je rovněž k dispozici ke stažení (.PDF, 1 MB).

Společnost Internet Info letos připravila PF kalendář, na jehož stránkách jsou vizuálně atraktivní fotografie dvanácti zaměstnankyň tohoto vydavatelství. Ty jsou prezentovány v trochu netradičním kontextu – jako tajemné krásky vystupující ze tmy.

„Chceme se tím našim klientům i veřejnosti trochu ´poodhalit´, ukázat, jaké tváře za firmou stojí. Zároveň bychom kalendářem rádi dokázali, že i v internetové firmě může pracovat celá řada žen a nejde tedy v tomto oboru jen o výhradně mužskou záležitost,“ komentuje originální PF Ján Simkanič, výkonný ředitel Internet Info.

Autorem fotografií je Ondřej Hošt, stylizace/make up je dílem Veroniky Ďörďové. Kalendář má celkem 15 listů a je vytištěn na kvalitním křídovém papíře (KM 250 g). Rozměr stolní verze je 175×125mm, nástěnná verze je ve formátu A3.

Pro zájemce o nástěnný kalendář A3 jsme připravili soutěž. Zašlete nám do úterý 20. prosince 2011 23:59 odpověď na níže uvedenou otázku. Ze správných odpovědí pak vylosujeme 4 výherce, kterým zašleme náš PF kalendář.

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UZAVŘENA

Soutěžní otázka:

Datum 29. února naleznete v kalendáři jen jednou za čtyři roky. A právě únor 2012 bude jednou z těchto výjimek. Napište nám, na který den v týdnu toto datum v příštím roce připadne. Své odpovědi zasílejte na adresu marketing@iinfo.cz.

Pravidla soutěže:

  • Předmět soutěže: uveďte správnou odpověď na soutěžní otázku. Tu zašlete na adresu marketing@iinfo.cz nejpozději do úterý 20. prosince 2011 do 23:59.
  • Uveďte své celé jméno (bude zveřejněno v případě výhry) a adresu (ulice, město, PSČ). Adresa nebude zveřejněna. Bez uvedení těchto údajů Vás nemůžeme do soutěže zařadit.
  • Z jedné e-mailové adresy a s jednou kontaktní adresou je možné odpovídat pouze jednou.
  • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže a odpoví správně, vylosujeme čtyři výherce, které ihned informujeme o výhře a cenu jim zašleme na uvedenou adresu.
  • Z účasti na soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Internet Info a jejich rodinní příslušníci.
  • Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o.

VÝHERCI SOUTĚŽE:
Richard Štofčík, Liberec
Hana Pášová, Ústí nad Labem
Miluše Šafránková, Hodonín
Milan Šafránek, Praha