Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz: Anketa pro podnikatele odhalí překážky v podnikání

Poštovní spořitelna a odborný business server Podnikatel.cz představují anketu, která se zaměří na problémy trápící české podnikatele. Analýza výsledků má přispět k odhalení hlavních překážek v podnikání. Z výsledků se tak dozvíme, co pro podnikatele představuje největší zátěž nebo zda využívají prostředky z evropských fondů.

13. 2. 2008
Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna a business server Podnikatel.cz spouštějí dnešním dnem anketu (www.podnikatel.cz/anketa/), v níž se podnikatelé mohou po celý únor vyjádřit k nejčastějším problémům, potřebám a preferencím. Anketní otázky jsou zaměřeny především na oblast administrativní zátěže, na využívané způsoby a dostupnost financování podnikatelských záměrů či na dostatečnost informačního zázemí pro podnikatele.

Přestože se o komunikaci směrem k malým podnikatelům snaží většina bankovních institucí v České republice, jedná se víceméně o rovinu produktovou. Poštovní spořitelna by ráda směrem k podnikatelům vykročila s vizí věnovat se potřebám, které mají nejen v oblasti financí, upřesňuje Tomáš Basista, manažer segmentu SME Poštovní spořitelny.

Z tohoto důvodu se Poštovní spořitelna a server Podnikatel.cz rozhodli nabídnout podnikatelům možnost vyjádřit se ke své aktuální situaci a poskytnout tak prostřednictvím svých odpovědí cenné podněty, s jejichž využitím lze podpořit a iniciovat aktivity zaměřené na vylepšení podmínek pro podnikání v Česku.

Protože se snažíme reagovat na postřehy našich čtenářů a považujeme je za významný zdroj inspirace, věříme, že nám anketa poskytne řadu témat, která budeme moci později zpracovat podrobněji a s větším důrazem, doplňuje Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz.

Výsledky následné analýzy odpovědí budou zveřejněny na společné tiskové konferenci Poštovní spořitelny a serveru Podnikatel.cz. Ta se uskuteční v polovině měsíce března 2008.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Podnikatel.cz

Podnikatel.cz je nový business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou společnosti The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory a pietro filipi.

O Poštovní spořitelně (www.postovnisporitelna.cz)

Poštovní spořitelna se v oblasti firemní klientely primárně zaměřuje na živnostníky, drobné podnikatele a malé firmy. Na rozdíl od konkurenčních bank tak umí více zohlednit potřeby právě menších podnikatelských subjektů. V Poštovní spořitelně může mít i živnostník s relativně menším obchodním obratem svého kontaktního bankéře, který je mu k dispozici a nápomocen při řešení finančních otázek. Ke správě financí nabízí výhidné účty, úvěrové produkty, nebo poradenství v oblasti dotací. Pro živnostníky, kteří realizují tržby nebo výdaje v hotovosti, je velkou výhodou síť téměř 3400 obchodních míst, kde lze hotovost skládat či vybírat. Některá místa jsou otevřena v sobotu a zejména v krajských městech dokonce i v neděli.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.