Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


APA a Podnikatel.cz: Odstartoval 2. ročník soutěže o nejlepší asistentku

Asociace Profesionálů v Administrativě (APA) dnes v prostorách Občanské plovárny oficiálně vyhlásila další ročník celostátní soutěže o TOPasistentku ČR pro rok 2010, jejímž hlavním mediálním partnerem je business server Podnikatel.cz. Ode dneška jsou tak přijímány přihlášky do již druhého ročníku, který opět vyhodnotí nejprofesionálnější asistentku či asistenta.

6. 5. 2010
Topasistentka logo

Asociace Profesionálů v Administrativě si vyhlášením dalšího ročníku soutěže TOPasistentka ČR klade za cíl posílit pozitivní vnímání pozice asistentek a dokázat tak, že je pro firmu stejně nepostradatelná jako vrcholový manažer.

Slavnostního startu nového ročníku se zúčastnila vítězka loňského klání Katarína Bašná ze společnosti HARTMANN – RICO a.s. Při této příležitosti převzala unikátní dárek v podobě otisku své pravé ruky na skleněném nosiči, a to přímo od prezidentky odborné poroty Elišky Haškové – Coolidge. Ruka má symbolizovat skutečnost, že každá dobrá asistentka je pravou rukou svého šéfa.

Topasistentka ruka

“Vloni se historicky prvního ročníku účastnilo 300 přihlášených a letos očekáváme, že toto číslo bezpochyby překonáme. Také doufáme, že se do finálového kola probojuje některý z asistentů, kteří v loňském roce bohužel neuspěli,” komentuje spuštění soutěže Jan Poledník, prezident občanského sdružení APA.

Přihlašovací formulář je k dispozici na stránkách http://www.topasistentka.cz/wiw/sou­tez/, kde soutěžící naleznou také doplňující informace. Další podrobnosti budou k dispozici rovněž na business serveru Podnikatel.cz, jenž se stal hlavním mediálním partnerem soutěže.

“Na business serveru Podnikatel.cz a také na všech jeho účtech v sociálních sítích budou pro účastníky klání i čtenáře k dispozici podrobné informace, videa a fotografie z jednotlivých kol i finálového večera. Do projektu jsme šli především s tím, že chceme jasně poukázat na to, že dobrý manažer se bez profesionální asistentky či asistenta neobejde,” zhodnotil spolupráci Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz, který zároveň zasedne v odborné porotě finálového večera.

Eliška Hašková - Coolidge

Nový projekt BUSINESS (duo) PROMĚNY

U příležitosti vyhlášení druhého ročníku soutěže TOPasistentka ČR byl představen nový projekt BUSINESS (duo) PROMĚNY, soutěž o nejlepší změnu profesní image párů. Do té se mohou přihlásit kolegové pracující v rámci jedné společnosti, či ve firemní správě, ale také majitelé či společníci firem s minimálním počtem 10 zaměstnanců.

Odměnou pro vítězný pár bude kompletní změna image a finanční odměna ve výši 20 tisíc korun. Registrace soutěžících bude probíhat do konce května na stránkách Asistentka.cz, hlasování o nejlepší pár pak na business serveru Podnikatel.cz.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631,600, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Soňa Uhrová, PR Manager
ConPro, s.r.o., Karlínské nám. 6, 180 00 Praha 8
Tel: 777 507 303
E-mail: sona@conpro.cz; http://www.conpro.cz/


O soutěži TOPasistentka

Hlavním cílem soutěže o TOPasistentku je zvrátit mylné předsudky, které dosud v Čechách ulpívají na osobních asistentkách a asistentech. Soutěž je určena všem ženám i mužům starším 18-ti let, s nejméně roční praxí na některé z pozic ve firemní správě, vykonávající svoji funkci na území ČR. Vítěz soutěže získá nejen velmi prestižní ocenění a nové přátele, ale také atraktivní věcné ceny.

O Asociaci Profesionálů v Administrativě – APA

(www.topasistentka.cz)

APA je občanské neziskové oborové sdružení, v jehož řadách se setkáte s čerstvými absolventy i pracovníky s bohatými zkušenostmi. Členům nabízí APA množství výhod, informací a účinnou podporu v otázkách výkonu profese, vzdělávání, plánování kariery a životního stylu. APA svým členům nabízí i pomoc v obtížných životních situacích spojených se znovunastartováním kariery po mateřské dovolené, možnostmi práce na půl úvazku, větším uplatněním osob se ZPS a pomocí při řešení právní odpovědnosti spojené s výkonem profese.

O serveru Podnikatel.cz

(www.podnikatel.cz)

Podnikatel.cz je business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou:

Wolters Kluwer, The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory, CCB – Czech Credit Bureau, a.s., B2M.cz s.r.o., Universita del Caffé a Diversity.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone, Vitalia, Bomba, Slunečnice), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.