Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz: Business (duo) Proměny - 8 dvojic již podstoupilo změnu image

Odstartoval projekt Business (duo) Proměny, v němž přihlášené páry podstupují proměnu svého profesního vzhledu. Čtenáři serveru Asistentka.cz a portálu Podnikatel.cz si mohou prohlédnout první proměnu firemního image vybrané dvojice. O nejlepší změně pak rozhodnou sami čtenáři, pro které bude připravena i soutěž o zajímavé ceny.

14. 9. 2010

Přestože fialovému saku a bílým ponožkám v sandálech naštěstí už odzvonilo, image českého podnikatele a manažera stále není vnímána příliš pozitivně. Podobným přežitkem je vnímání asistentky manažera jako pouhé sekretářky, která vaří kafe a lakuje si nehty. V dnešní době se asistentky naopak stávají nositelkami firemní kultury, když navenek reprezentují nejen svého šéfa, ale v podstatě celou firmu.

Nejen na tyto skutečnosti se snaží upozornit projekt Business (duo) Proměny, který realizuje server Asistentka.cz společně s hlavním partnerem společností Office Depot a hlavním mediálním partnerem business serverem Podnikatel.cz.

V rámci projektu Business (duo) Proměny podstoupilo 8 finálových dvojic změnu své firemní image, a to od účesu, přes oblečení až po kancelářské doplňky. Finalisty porota vybrala z celkem 48 přihlášených párů. Proměnou prošli lidé z různých oborů, od internetové společnosti přes stavebnictví až po ekofarmu. Věk dvojic se pohyboval od 23 do 38 let. Od dnešního dne po dobu 8 týdnů bude každé pondělí na portále Asistentka.cz a na serveru Podnikatel.cz představen jeden finálový pár. O vítězné proměně pak budou moci hlasovat sami čtenáři na serveru Podnikatel.cz. Vítězný pár obdrží jako hlavní cenu 20 000 korun. Sami čtenáři se budou moci rovněž zúčasnit soutěže o zajímavé ceny.

Projekt Business (duo) Proměny si především klade za cíl představit širší veřejnosti ideální reprezentanty různých typů firemních kultur. „Rádi bychom vyzdvihli důležitost sladění vystupování, oblékání, účesu a poukázali na význam doplňků, které dotvářejí celkovou profesionální image a dodávají váhu gestům a projevu. Projektem Business (duo) Proměny se snažíme upozornit na skutečnost, že v dnešní době si zákazníci stále více všímají stylu vystupování představitelů firmy a jejich zaměstnanců,“ vysvětluje Jan Poledník, prezident Asociace profesionálů v administrativě (APA).

„Význam společenské reprezentace související s celkovou image si uvědomuje také stále více drobných podnikatelů. Proto jsme se rozhodli tento projekt maximálně podpořit,“ dodává Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz.

Projekt Business (duo) Proměny může být v neposlední řadě velmi přínosný i pro uchazeče o zaměstnání, kteří se chystají na pracovní pohovor. První dojem mnohdy hraje tu nejdůležitější roli při rozhodování, zda uchazeče na dané místo přijmou. Ne každý si však dokáže na pohovor zvolit vhodné oblečení a doplňky, které by korespondovaly s firemní kulturou dané společnosti, u níž se o místo uchází.

V rámci projektu proběhnou též zajímavé rozhovory na téma Firemní kultura, seriál Jak se připravit na pracovní pohovor, hodnocení proměn odborníky, jako je například paní Eliška Coolidge Hašková, bývala asistentka pěti amerických prezidentů a první dáma etikety.Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631,600, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Podnikatel.cz

(www.podnikatel.cz)

Podnikatel.cz je server určený pro podnikatele, malé a střední podniky, účetní a daňové poradce. Svým čtenářům přináší kompletní obsahový servis: aktuální zpravodajství ze světa podnikání, rady pro začínající podnikatele, tématické speciály, tipy pro ebyznys, databázi zákonů, firem a úřadů státní správy a poradenství pro úspěšný byznys.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone, Vitalia, Bomba, Slunečnice), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.

O Asistentka.cz

Potřebujete rychle zařídit něco pro svou firmu, splnit příkaz svého šéfa, vytelefonovat nemožné – čas běží, stoupá Vám tlak a Vy nevíte kudy kam? Klikněte na stránky Asistentky. Zcela jistě budete překvapeni, jak je výhodné mít databázi potřebných kontaktů a tipů pro Vaše rychlá rozhodnutí přímo na monitoru počítače.

O Asociaci Profesionálů v Administrativě – APA

(www.topasistentka.cz)

APA je občanské neziskové oborové sdružení, v jehož řadách se setkáte s čerstvými absolventy i pracovníky s bohatými zkušenostmi. Členům nabízí APA množství výhod, informací a účinnou podporu v otázkách výkonu profese, vzdělávání, plánování kariery a životního stylu. APA svým členům nabízí i pomoc v obtížných životních situacích spojených se znovunastartováním kariery po mateřské dovolené, možnostmi práce na půl úvazku, větším uplatněním osob se ZPS a pomocí při řešení právní odpovědnosti spojené s výkonem profese.