Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz nabízí zákony v úplném znění zdarma

Server Podnikatel.cz rozšiřuje svůj obsah o další právní normy, které jsou dostupné čtenářům zdarma. Nabízí rozšířený počet zákonů i porovnání s předchozími a budoucími znění.

11. 10. 2013

Zákony na serveru Podnikatel.cz přidaly k již zveřejňovaným normám také ty, které jsou dostupné ve Sbírce zákonů od roku 1993. Všechny normy jsou dostupné zdarma v plném znění a přehledně členěné do kapitol. Návštěvníkům serveru je k dispozici chytrý vyhledávač, který po zadání názvu či čísla právní normy sám napoví, jaké normy jsou na zakony.podnikatel.cz dostupné.

Zásadní novinkou je pak porovnání předchozích i budoucích znění zákona. Přímo v textu zákona lze tak vidět dvě možnosti. Text přeškrtnutý a podbarvený červeně, který označuje, že tato část byla ze zákona na základě novelizace vypuštěna, a text podbarvený zeleně, který byl do zákona přidán.

„Našim čtenářům tak nabízíme jedinečnou možnost porovnat si, co se v konkrétním zákoně mění. Navíc procházení mezi minulým a budoucím znění považujeme za velmi užitečnou funkci. Ve spojitosti s kvalitním informačním servisem, který je běžně dostupný na serveru Podnikatel.cz, máme konkurenční výhodu oproti jiným odborným serverům,“ říká Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz.

Právní oblasti se server Podnikatel.cz věnuje v úspěšné Právní odborné poradně, připravované ve spolupráci s advokátní kanceláří FABIAN & Partners, a také v seriálu o novém občanském zákoníku, na kterém spolupracuje advokátní kancelář TaylorWessing e|n|w|c advokáti.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6

T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.

Podnikatel.cz předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.