Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz se může pochlubit rekordní návštěvností. Počet zhlédnutých stránek se blíží k 5,8 milionu

Měsíc březen byl pro server Podnikatel.cz z pohledu návštěvnosti rekordní. Jeho obsah si vyhledalo skoro 1,6 milionu čtenářů a ti zhlédli téměř 5,8 milionu stránek (5 759 255 PV, zdroj dat: NetMonitor, PV 3/2023). To je rekordní počet v celé více než 15leté historii serveru.

4. 4. 2023

Nejvíce čtenáři vyhledávali články a informace týkající se daní a daňového přiznání a novinek v hlášení zaměstnání malého rozsahu. Bodoval také kvíz zaměřený na legendární československé značky.

Velké oblíbenosti se těší také podcasty. Podnikatel.cz nabízí hned tři: aktuální a trendy témata z byznysu s názvem Podnikatel+, Příběhy podnikatelů mapující tradiční i méně známé formy podnikání a Příběhy československých značek zaměřené na historii vybraných československých firem.

Podnikatel.cz spatřil světlo světa 23. srpna 2007 jako pátý server vydavatelství Internet Info.

Jako jediný na internetu poskytuje ucelený přehled informací pro podnikatele. Radí začínajícím podnikatelům a sleduje změny pro již zaběhnuté podnikatele. Zároveň monitoruje všechny legislativní změny s dopadem na podnikání a nabízí ty nejširší databáze informací, které jsou informačně hodnotné pro podnikatele i odbornou veřejnost. V jeho čele od počátku stojí v roli šéfredaktora Michael Hovorka.