Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz: Knížky.cz – nový e-shop s právnickou literaturou

Odborný business server Podnikatel.cz ve spolupráci s nakladatelstvím Sagit spouští nový projekt Knížky.cz. Internetový e-shop s odbornou literaturou zahrnuje řadu titulů z oblasti práva, daní, účetnictví či sociální oblasti.

3. 12. 2007
Knížky.cz

Odborný server Podnikatel.cz a nakladatelství Sagit společně představují nový online prodej odborné literatury na doméně Knížky.cz.

Nákup na serveru Knížky.cz funguje na klasickém principu nákupních košíků. Zákazníci mají k dispozici přehledné členění literatury podle jednotlivých oblastí – od daňové problematiky, přes občanské a obchodní normy, pracovní právo a sociální zabezpečení, až po publikace určené živnostníkům.

Každá nabízená publikace je charakterizována krátkým shrnutím obsahu, náhledem titulní strany a konečnou cenou včetně DPH. Po přijetí objednávky je zákazníkovi odeslán potvrzovací email a zboží ihned vyexpedováno.

Nakladatelství Sagit, které zpracovává aktuální znění českých právních předpisů, zároveň poskytuje kompletní databázi zákonů pro server Podnikatel.cz, a to včetně všech novelizací.

Současně se spuštěním nového online knihkupectví se můžeme radovat také ze skvělého rozjezdu serveru Podnikatel.cz. Pouhé dva měsíce po spuštění ho navštívilo více než 80 tisíc reálných uživatelů za měsíc a jeho návštěvnost neustále roste, doplňuje Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz.

Server Podnikatel.cz pro své čtenáře denně připravuje aktuální souhrny dění v oblasti businessu a podnikání. Změny související s tolik diskutovanou daňovou reformou komplexně zpracoval do uceleného seriálu článků. Od zítřka bude spuštěna poradna, v níž budou čtenářům na jejich daňové dotazy odpovídat odborníci se specializací na daňové poradenství a právo. Z dlouhodobého hlediska plánuje server Podnikatel.cz rozšířit současné sekce o další manuály, především pro drobné a začínající podnikatele. Od ledna 2008 navíc čeká čtenáře navýšení počtu vydaných článků na dvojnásobek.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Podnikatel.cz

Podnikatel.cz je nový business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou společnosti The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory a pietro filipi.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.