Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz: Módní obsah pro server Podnikatel.cz zajistí Marks & Spencer

Odborný server Podnikatel.cz mění dodavatele svého módního obsahu. Po rok a půl trvající spolupráci se společností pietro filipi se exkluzivním dodavatelem článků zaměřených na dress code a módní trendy pro podnikatele a manažery stává společnost Marks & Spencer.

9. 4. 2009

Business server Podnikatel.cz představuje nového exkluzivního partnera pro módní obsah. Od 1. dubna 2009 se jím stala společnost Marks & Spencer, která bude na pravidelné bázi dodávat galerii a obsah zaměřený na novinky v manažerské módě a moderním stylu oblékání.

Čtenáři serveru Podnikatel.cz se mohou těšit nejen na novou fotogalerii v rubrice Dress Code v sekci Manažerský život (http://www.podnikatel.cz/ma­nazer/dress-code/), ale také na řadu nových článků, které budou vycházet pravidelně v průběhu roku. Během měsíce dubna bude také rubrika Dress Code obohacena o nové texty a samostatnou galerii k letní sezóně. Fotogalerie využívá nové technické řešení, které Internet Info postupně nasadí na své odborné servery během letošního roku.

Partnerství se serverem Podnikatel.cz je z našeho pohledu výborným krokem k oslovení cílové skupiny podnikatelů a manažerů, kteří si postupně začínají uvědomovat, že dress code tvoří jeden ze základních prvků jejich úspěchů při osobních jednáních, upřesňuje důvody spolupráce Renata Fišerová, Regional Marketing Manager společnosti Marks & Spencer Czech Republic, a.s.

Na spolupráci s týmem společnosti Marks & Spencer se opravdu těšíme. Chceme našim čtenářům poskytnout kvalitní módní poradenství a nabídnout jim informace od specialistů ve svém oboru. Ostatně, stejný záměr máme při sjednávání všech obsahových partnerství, dodává Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz.

Server Podnikatel.cz zaznamenal v prvních třech měsících roku 2009 nebývalý zájem čtenářů, spojený především s poptávkou po daňovém informačním servisu. Nyní pro své čtenáře připravuje rozšířený komplexní servis týkající se finanční krize a politického dění. V našem aktuálním zpravodajství budeme více zohledňovat dopad stále se prohlubující hospodářské recese. Zároveň zaostříme na politickou scénu, která se otřásá v základech, a protikrizové balíčky, po jejichž realizaci podnikatelé stále hlasitěji volají, uzavřel Michael Hovorka.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110, fax 244 003 220, mobil 724 064 994
E-mail: sebelova@iinfo.cz; /

O serveru Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz) Podnikatel.cz je business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou: The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory, CCB – Czech Credit Bureau, a.s., B2M.cz s.r.o. a Marks & Spencer.

O společnosti Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Vitalia, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Pod hlavičkou sdružení TUESDAY Business Network pořádá odborné konference zaměřené na IT segment.