Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Chytře na daně: interaktivní formuláře na serverech Měšec.cz a Podnikatel.cz

Servery Měšec.cz a Podnikatel.cz opět nabízejí svým čtenářům pomoc se složitou administrativou kolem podání přiznání k dani z příjmů a přináší přehledný daňově-informační servis.

24. 1. 2012

Letos oba tyto finanční servery ve spolupráci se společností ASPEKT HM přicházejí s širokou paletou interaktivních formulářů ve formátu MS Excel, které ještě více usnadňují výpočet daňové povinnosti. „Díky již zakomponovaným výpočtovým vzorcům stačí jen doplnit potřebné vstupní údaje a chytrý formulář vše ostatní už dopočítá sám,“ vysvětluje šéfredaktor serveru Podnikatel.cz Michael Hovorka. Kromě standardních, které uspokojí naprostou většinu daňových poplatníků, jsou k dispozici i pokročilejší formuláře pro ty náročnější, s vyššími obraty.

Logo Měšec.cz

Fyzickým osobám je určen daňový speciál na adrese http://dane.mesec.cz. V něm čtenáři naleznou daňovou kalkulačku pro zaměstnance a všechny potřebné formuláře pro přiznání k dani z příjmu fyzických osob, stejně jako přehledy o příjmech a výdajích pro ČSSZ a zdravotní pojišťovny. Součástí speciálu je i praktický průvodce daňovým systémem, který obsahuje vysvětlení všech důležitých pojmů a postupů týkajících se daní.

Logo Podnikatel.cz

Daňový speciál na adrese http://dane.podnikatel.cz je určen především OSVČ a podnikatelům. I zde čtenáři najdou všechny potřebné daňové formuláře, kalkulačku počítající daňovou povinnost pro OSVČ a podnikatele a v neposlední řadě mnoho tematických textů a návodů, které usnadní orientaci v daňové problematice. Veškeré případné nejasnosti vysvětlí zkušený daňový poradce Jan Molín ze společnosti MIVO v bezplatné online poradně.

Důležité odkazy:

Daňový speciál serveru Podnikatel.cz:

Daňový speciál serveru Měšec.cz:


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR specialistka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: hana.rosicka@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Měšec.cz (www.mesec.cz) přináší aktuální zpravodajství ze světa osobních a firemních financí. Věnuje se ekonomickým tématům, vývoji na finančních trzích, podrobně informuje o finančních institucích a jejich produktech. Zároveň nabízí srovnávací analýzu finančních produktů a řadu dalších praktických nástrojů.

Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz) přináší podnikatelům a živnostníkům kompletní informační servis pro úspěšný byznys: aktuální zpravodajství ze světa ekonomiky a podnikání, pravidelné tematické speciály, rady a tipy pro podnikatele, databázi zákonů, formulářů a smluv, nebo také adresář firem a úřadů.

Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem řady specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru. Současně se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení.