Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz přichází s rozšířeným obsahem v moderním designu

Odborný business server Podnikatel.cz představuje nový, moderní design svých stránek. Přizpůsobil se tak potřebám své náročné cílové skupiny, kterou navíc potěší zvýšeným počtem statických článků a přidáním dalších čtyř praktických databází.

4. 8. 2008

Těsně před oslavou svého prvního výročí (23. 8. 2008) představuje business server Podnikatel.cz nový design. Ten byl uzpůsoben požadavkům cílové skupiny, kterou představují především čtenáři z řad malých a středních podnikatelů, ale také administrativních či účetních pracovníků. Server zároveň rozšířil počet statických textů (tzv. tutoriálů) a přidal další užitečné databáze. Podnikatel.cz tak potvrzuje pozici komplexního informačního centra pro podnikatele.

„S přípravou rozšířeného obsahu jsme začali již na konci loňského roku. Uvědomujeme si, že nároky našich čtenářů jsou obrovské, proto se jim snažíme vyjít vstříc a nabídnout co největší množství nejen odborných a statických článků, jejichž počet budeme i nadále rozšiřovat, ale právě i databází,“ upřesnil Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz a zároveň projektový manažer, jenž se bude podílet na zatraktivnění obsahu i vzhledu dosavadních i nových projektů společnosti Internet Info, s.r.o.

cribis.cz


Z nových databází přibyly dvě v rámci partnerské spolupráce, další dvě budou pod správou serveru. Nově se tak čtenáři mohou těšit na Ekonomické ukazatele firem, Poptávky, Databáze manažerů a Databáze podnikatelů. „Databáze Ekonomických ukazatelů firem vychází z našeho systému CRIBIS.cz, jenž obsahuje důležité ekonomické údaje a ukazatele o firmách, které jsou pro podnikatele v obchodním styku nezbytné. A jsme rádi, že ji můžeme nabídnout právě čtenářům serveru Podnikatel.cz,“ řekl Pavel Finger, člen představenstva společnosti CCB – Czech Credit Bureau, a.s.

epoptavka.cz


Nutnost detailní informovanosti pro podnikatele potvrdil i další z nových partnerů – společnost B2M.cz, s.r.o. provozující server ePoptavka.cz: „Podnikatelé se dnes neobejdou ani bez databáze Poptávek. Ty naše jsou neustále aktualizovány. Čtenáři serveru Podnikatel.cz se tak již nemusí bát, že jim některá z poptávek unikne,“ uvedl Petr Valeš, jednatel společnosti.

Pro čtenáře-podnikatele jsou však připraveny ještě další dvě databáze. Ta první bude sloužit především pro jejich vlastní propagaci. „Rozpočet živnostníka na marketingové kampaně je prakticky nulový a ve velkých, volných databázích vyhledávačů firem drobný podnikatel lehce zanikne. Proto jsme připravili i Databázi podnikatelů, která je přehledně rozčleněna podle oborů a v níž si mohou živnostníci a OSVČ vytvořit vizitku s údaji o svém oboru a s kontakty na sebe,“ vysvětlil Michael Hovorka. Ten představil i Databázi manažerů, která bude obsahovat základní údaje o významných manažerech. Obě databáze teprve startují; jejich obsah se bude vytvářet postupně dle zájmu jednotlivých skupin.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 406,110, fax 244 003 220
E-mail: rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz) Podnikatel.cz je business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou: The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová AMP; Šnajdrová, RAVEN EU Advisory, CCB – Czech Credit Bureau, a.s., B2M.cz s.r.o. a pietro filipi.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz) Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb, které měsíčně využije téměř 1,7 milionů uživatelů. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.