Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz, FlexiBee Systems: Účtujte s Podnikatel.cz - unikátní online účetnictví pro každého

Server Podnikatel.cz ve spolupráci se společností FlexiBee Systems přináší uživatelům Internetu zcela novou a jedinečnou službu: internetové účetnictví. Jedná se o řešení na českém trhu zcela výjimečné, nabízející velké množství funkcí a užitečných vlastností. Díky této službě mohou podnikatelé mít své účetnictví plně pod kontrolou rychle a odkudkoliv, stačí pouze internetový prohlížeč.

19. 5. 2011
Uctujte s Podnikatel.cz logo

Účtujte s Podnikatel.cz – tak se nazývá nová služba umožňující podnikatelům a OSVČ účtovat jednoduše, bezpečně a rychle, z kteréhokoliv počítače bez ohledu na operační systém či typ internetového prohlížeče. Na adrese www.uctujte.cz, která zároveň představuje novou sekci serveru Podnikatel.cz, naleznou uživatelé webový přístup k online účetnictví postavenému na ekonomickém systému FlexiBee od společnosti FlexiBee Systems. Nemusí tak být nadále závislí pouze na lokálním přístupu prostřednictvím aplikací instalovaných na pevné disky.

„Tato služba je na českém trhu ojedinělá a přitom pro podnikatele velice užitečná, proto jsme se rozhodli novinku podpořit a podílet se na jejím uvedení do praxe. Věříme, že podnikatelé brzy zjistí, jak významně může online přístup k účetnictví usnadnit jejich činnost, a počty uživatelů budou rychle přibývat,“ komentuje šéfredaktor serveru Podnikatel.cz Michael Hovorka.

Online účetnictví ocení především malí podnikatelé a živnostníci, pro něž je určena základní verze služby Účtujte.cz. Ta je do maximálního počtu 50 dokladů zcela zdarma. Stačí, když se uživatel zaregistruje, uvede základní informace o firmě, typ organizace, a během chvíle již může využívat výhody tohoto účetního systému a vést si podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci.

Nižší verze služby nabízí kromě fakturace také daňovou evidenci, peněžní deník, párování plateb, nebo třeba importy bankovních výpisů, od úrovně Účtujte+ je k dispozici i vedení skladu a objednávek. Pro větší podniky, které potřebují opravdu širokou paletu funkcí a neomezený počet dokladů, je připravena pokročilá verze služby FlexiBee Online, která kromě výše uvedeného obsahuje navíc napojení na banky, evidenci majetku, či mzdový a personalistický modul.

Online účetní systém podporuje Českou a Slovenskou legislativu. Zajímavostí těchto účetních služeb je napojení na hodnocení kredibility CreditCheck, díky čemuž je při fakturaci vidět, zda není daná firma v likvidaci či exekuci, nebo také propojení s obchodním rejstříkem (ARES) pro informace o obchodních partnerech. Vyšší verze účetnictví také umožňují propojení na řešení Business Inteligence, CRM systémy, provoz e-shopu a další.

logo Podnikatel.cz       logo FlexiBee Systems

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR specialistka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
T: +420 277 004 631, E: hana.rosicka@iinfo.cz, W: www.iinfo.cz

Petr Ferschmann, CEO
FlexiBee Systems s.r.o., Lochotínská 18, 301 00 Plzeň
T: +420 371 124 340, E: pferschmann@flexibee.eu, W: www.flexibee.eu

Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz) přináší podnikatelům a živnostníkům kompletní informační servis pro úspěšný byznys: aktuální zpravodajství ze světa ekonomiky a podnikání, pravidelné tematické speciály, rady a tipy pro podnikatele, databázi zákonů, formulářů a smluv, nebo také adresář firem a úřadů.

Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem mnoha specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru. Současně se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení.

FlexiBee Systems s.r.o. (www.flexibee.eu) je výrobce internetových ekonomických systémů FlexiBee s tradicí již od roku 1991 (dříve pod názvy WinStrom a PC-Strom). Dodává software pro malé a střední podniky v ČR a SR s podporou internetového a mobilního přístupu, systémy Windows, Linux a Mac OS X a otevřeným programátorským rozhraním REST API.