Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz – nový zpravodajský server

Internetové vydavatelství Internet Info spouští nový business server Podnikatel.cz. Rozšiřuje tak řady svých známých specializovaných zpravodajských projektů o nový titul, který představuje komplexní informační základnu pro úspěšné podnikání.

23. 8. 2007
Logo - Podnikatel.cz

Nový zpravodajský server Podnikatel.cz plní úlohu zásadního informačního a rozhodovacího nástroje pro všechny, kteří se potřebují zorientovat ve složitém světě businessu a podnikání. Nejčerstvější informace z oblasti ekonomiky, legislativy, firemních financí nebo účetnictví využijí podnikatelé, živnostníci i manažeři malých a středních firem, stejně jako účetní a administrativní pracovníci nebo široká veřejnost se zájmem o business. Nový server představila jako svůj pátý zpravodajský titul společnost Internet Info.

Server Podnikatel.cz poskytuje svým čtenářům vedle aktuálního zpravodajství především všestranný informační servis:

Screenshot Podnikatel
 • aktuální témata
 • praktické články a analýzy
 • databáze platných zákonů v plném znění
 • kompletní databáze úřadů
 • elektronické dokumenty ke stažení
 • vzory smluv, formuláře
 • databáze firemních finančních produktů
 • vyhledávání firem v ČR i Evropské unii
 • kalkulačky a další praktické nástroje
 • kurzy měn a akcií
 • diskusní fóra, poradny, apod.

Začínající podnikatelé jistě ocení návod na to, jak rozjet úspěšný business, jaké povinnosti by neměli zanedbat nebo jak využít dotace Evropské unie. V přehledném žebříčku úvěrových produktů si pak například mohou vybrat ten správný nástroj pro financování svého podnikání. Manažerům je naopak určena samostatná life-stylová rubrika s mnoha užitečnými radami v oblasti vedení lidí, time-managementu, volnočasových aktivit, atd.

Doména Podnikatel.cz jasně definuje, jakému tématu se věnujeme a pro koho jsme určeni. Chceme proto splnit veškerá očekávání, která by naši uživatelé v souvislosti se jménem našeho serveru mohli mít spojená, upřesňuje záměry redakce serveru Podnikatel.cz šéfredaktor Michael Hovorka.

Servery společnosti Internet Info navštíví měsíčně přes 1,3 miliónu reálných uživatelů. Zajímají se o tématicky specificky zaměřené oblasti jako je český Internet a telekomunikace na serveru Lupa.cz, rodinné finance na serveru Měšec.cz, Linux a open source na serveru Root.cz nebo přechod k digitálnímu vysílání na serveru DigiZone.cz.

Podnikatel.cz tedy zcela přirozeným způsobem doplňuje portfolio našich dosavadních zpravodajských titulů. Jsme přesvědčeni, že se velice rychle zapíše do povědomí uživatelů a že bude stejně úspěšný jako naše ostatní značky, uzavírá Ján Simkanič, výkonný ředitel vydavatelství Internet Info.

Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz:

Šéfredaktorem serveru Podnikatel.cz se stal Michael Hovorka (29), který má bohaté novinářské zkušenosti především z působení v rozhlasových stanicích celoplošného i regionálního typu. Krátce rovněž působil v oblasti public relations, kde si osvojil organizační dovednosti. Aktivně se zajímá o ekonomiku, business a andragogiku, jejímž je absolventem. V současné době dokončuje studium dalšího pedagogického oboru na Masarykově univerzitě v Brně.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou společnosti The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory a pietro filipi.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Podnikatel.cz

Podnikatel.cz je nový business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.