Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Ředitelem médií ve vydavatelství Internet Info je Jan Vaca

Jan Vaca doplňuje vedení společnosti Internet Info, nastupuje na pozici ředitele médií. Posledních šest let vedl zpravodajskou redakci serveru iDNES.cz.

2. 1. 2018

V roli ředitele médií bude mít na starosti rozvoj všech obsahových serverů společnosti (Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz, DigiZone.cz, Root.cz, Vitalia.cz) a jejich dlouhodobou strategii.

„Příchodem Jana Vacy získáváme spoustu zkušeností výborného novináře, pro kterého je kvalita obsahu na prvním místě. Je pro mě zárukou, že našim čtenářům budeme nadále poskytovat atraktivní, zasvěcený a důvěryhodný obsah, na který se budou moci spolehnout,“ říká výkonný ředitel Internet Info Ján Simkanič.

Ve společnosti MAFRA, která vydává server iDNES.cz, pracoval Jan Vaca přes dvacet let a postupně prošel několika pozicemi. Sedm let například působil v reportérském oddělení MF DNES, kde se specializoval na justici a na vnitro. Redakci zpravodajství na portálu iDNES.cz vedl od dubna 2012.

„Pracovat pro specializované vydavatelství pro mě bude po velkém mediálním domě velmi zajímavá zkušenost, na kterou se těším. Internet Info udává svými weby směr v celé řadě oblastí. Navíc je organizátorem mnoha prestižních akcí jako jsou třeba Czech Internet Forum nebo Křišťálová Lupa,” konstatuje Vaca.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku

Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6

M: +420 724 266 302, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz