Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Responzivní a přehlednější. Taková je nová Vitalia.cz

Server o zdravém životním stylu Vitalia.cz z vydavatelství Internet Info mění dnes svou podobu. Základními rysy jsou moderní design, přehlednost a hlavně responzivita.

23. 5. 2018

Titulní strana serveru Vitalia.cz je výrazně přehlednější, vzdušnější a modernější. Nabízí čtenářům více článků a dává větší prostor fotografiím. Do popředí se dostávají také kompletní fotogalerie. Na titulní straně serveru nyní čtenáři najdou ty nejzajímavější, které by jim neměly uniknout.

„Zásadní je pro nás kvalita obsahu, nepodceňujeme ale ani vizuální stránku. Nová podoba serveru Vitalia.cz našim čtenářům umožní komfortnější čtení i prohlížení fotografií bez ohledu na zařízení,“ říká Lenka Krbcová, šéfredaktorka serveru„Využíváme toho, že máme mnohdy unikátní fotografie, které čtenáře vezmou do míst, kam se běžně nedostane,“ dodává.

Vitalia.cz je ode dneška také plně responzivní. Je to logický krok, počet čtenářů přistupujících na server ze svých mobilních zařízení dlouhodobě roste.

V dubnu server Vitalia.cz navštívilo více než 651 tisíc unikátních uživatelů, kteří zhlédli téměř 3,7 milionu stránek (zdroj dat: NetMonitor, RU, PV, 04/2018).

Pro bližší informace kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku 
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6

M: +420 724 266 302, E: renata.fiedlerova@iinfo­.cz, W: www.iinfo.cz