Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Root.cz: moderní design, nové logo a responzivita

Včera oslavil své 17. narozeniny a při té příležitosti dnes vykročil do světa v novém kabátě. Root.cz se představuje v moderním pojetí, s ještě větším důrazem na obsah a s responzivním designem.

27. 1. 2016

Root.cz, server nejen o Linuxu z vydavatelství Internet Info se dnes, po jedenácti letech, pochlubil novým vzhledem. Moderní design, nové logo, responzivita, soustředění na obsah, zjednodušení titulní strany, větší prostor pro fórum čtenářů – to jsou základní rysy nové podoby serveru.

Obsah na prvním místě. Zprávičky nyní mají na titulní stránce své místo v levém sloupci, takže čtenář má v každý moment naprosto jasný přehled o tom, co se děje nového. Zároveň se přímo na titulní stránce zobrazuje více článků, větší prostor dostalo i velmi oblíbené a využívané čtenářské fórum. Detail článku je také zjednodušený a není rušen reklamami, ty jsou z velké části přemístěny právě do levého sloupce. 

Novou podobu jsme ladili s našimi čtenáři. Nejprve jsme jim nabídli beta verzi k připomínkám. Těch přišlo více než 200, od obecných po naprosto konkrétní detailní úpravy grafického návrhu. Velkou část z nich jsme do nového designu zapracovali. 

„Nový“ Root.cz nyní nabízí čtenářům také to, po čem dlouho volali. Mohou přispět na provoz serveru a stát se tak jeho přímými podporovateli. Jako poděkování pak získají například speciální označení ve fóru, server bez bannerů nebo setkání s redakcí, tedy šéfredaktorem Petrem Krčmářem, redaktorem Romanem Bořánkem a dalšími autory. 

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz