Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Šéfredaktorem serveru DigiZone.cz bude Jan Brychta

Novým šéfredaktorem serveru DigiZone.cz bude od 1. ledna 2016 Jan Brychta. Střídá Jana Potůčka, který po deseti letech šéfredaktorské křeslo opouští.

2. 12. 2015

Jan Brychta poslední tři roky působil jako redaktor týdeníku Marketing&Media z mediálního domu Economia, dříve jako redaktor týdeníku Strategie i reportér pořadu Občanské judo.

Pochlubit se může i zkušenostmi z marketingu a PR z doby svého působení v Českém rozhlase.

Je absolventem Vyšší odborné školy publicistiky a sociálních a mediálních studií. 

Co se týče mých plánů s DigiZone, chci hlavně udržet její vysokou kvalitu a odbornou úroveň,“ říká Jan Brychta.

Může to vypadat jako paradox, ale skutečně kvalitních novinářů, schopných do hloubky popisovat mediální prostředí, je velmi málo. Jsem proto opravdu rád, že se nám pro DigiZone podařilo najít dalšího z nich. Po Honzovi Potůčkovi je Jan Brychta zárukou udržení této vysoké laťky,“ uvádí Aleš Miklík, ředitel médií společnosti Internet Info, vydavatele DigiZone.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz 

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.