Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Server DigiZone.cz spustil nový projekt o digitální domácnosti DigiRoom.cz

Nejčtenější server o televizi a digitálním vysílání DigiZone.cz rozšířil svůj obsah o novou tematickou přílohu specializující se na digitální domácnost s názvem DigiRoom.cz. Ta přináší přehledné a srozumitelné informace o digitálních technologiích zlepšujících komfort bydlení, seznamuje s možnostmi jejich využití a poskytuje rady a návody, jak je prakticky využít ve vlastním bydlení.

10. 4. 2013

S ohledem na současné trendy a stoupající zájem o moderní, chytré technologie, rozšířil server DigiZone.cz svůj obsahnovou přílohu DigiRoom.cz. Tématem této speciální přílohy jsou digitální technologie určené k zábavě, bezpečnosti, úsporám a obecně ke zvyšování komfortu bydlení známé pod názvy chytrá, inteligentní nebo také digitální domácnost. „DigiRoom.cz doplňuje a rozšiřuje dosavadní záběr serveru DigiZone.cz, který se dosud věnoval výhradně televiznímu a rozhlasovému vysílání. Digitalizace se ale nedotkla jen televizí, jde o fenomén, který prochází mnoha obory a dotýká se nás prakticky na každém kroku,“ dodává šéfredaktor serveru DigiZone.cz Jan Potůček.

Čtenáři díky DigiRoom.cz získají souhrnné informace o dostupných technologiích a možnostech propojení jednotlivých elektronických zařízení a systémů v domácnosti od audia a videa přes osvětlení a vytápění až po zabezpečení. Získají také praktické rady i návody pro plánování a realizaci stavebních řešení či rekonstrukcí vyhovujících trendům moderního bydlení. Projekt je koncipován tak, aby se i naprostý laik jednoduše a přehledně seznámil s konceptem chytré domácnosti. Těm, kteří už určitou představu o možnostech digitalizace domácností mají, přináší novinky a zajímavosti, které by neměli přehlédnout.

Titulní strana, kromě přehledu aktuálních článků a speciálu, seznamujícího čtenáře se základy digitální domácnosti, je současné vstupní branou do 7 sekcí věnujících se konkrétním oblastem: Topení a klimatizace; Elektřina a rozvody; Osvětlení, přírodní světlo; Internet a domácí síť; Bezpečnost a dohled; Multimediální technologie a Komunikační technologie. Součástí každé z výše jmenovaných sekcí je průvodce zabývající se daným tématem více do hloubky. Nechybí diskuzní fórum pro výměnu zkušeností, postupem času budou přidávány testy i recenze konkrétních produktů dostupných na trhu.

Partnerem průvodce digitální domácností je společnost iNELS smart home solutions.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

DigiZone.cz: Co běží v televizi, víte dobře. Ale co budou dávat za rok či dva? A půjde vůbec o televizi, jak ji dnes známe? DigiZone.cz rozplétá vztahy na televizním trhu a analyzuje trendy nejen digitálního vysílání. Sleduje nálady diváků, technologické novinky, pohyby peněz a lidí v branži. Zasvěcené komentáře pomáhají televizním příznivcům i profesionálům. Redakce pod vedením Jana Potůčka získává odpovědi z první ruky od lidí, kteří řídí nejdůležitější média v ČR.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.